Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap elszököm itthonról!...

Holnap elszököm itthonról! Miket pakoljak a táskámba? 17L

Figyelt kérdés

Anyukámmal sokat veszekszünk mostanában a tanulmányaim miatt, és ma azt mondta, ha nem sikerül jól a holnapi dolgozatom, haza se jöjjek... Természetesen nagyon sokat fogok ma tanulni, hogy jól sikerüljön a doga, viszont utána nem akarok hazajönni! Másnap pedig mennék rendesen suliba. Este a közeli erdőben aludnék, ahol a kutya sem jár. Mit pakoljak magammal?

17L


2013. ápr. 23. 15:53
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

32 - vagyok, a buszmegállóban majd lesz strici, ha az erdőben nem is, ott csak vaddisznó és dilisek akadnak, rengeteg hajléktalan és bolond remete él az erdőben


Az én apám is alkoholista volt, mégsem szöktem az erdőbe.

2013. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Először gondolkozz mielőtt cselekszel. Mindenki veszekszik az édesanyjával, és ennyi ésszel ugyanígy mindenki elszökhetne otthonról.

Kicsit több eszed is lehetne!

2013. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Téged megerőszakolhatnak, megölhetnek, kirabolhatnak...!

Legyen egy kis eszed!

2013. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
85%

Semmit, drágám. Ha megerőszakolnak, nem fogjak kérni se a tus fürdőt, se az óvszert. Mondjuk a személyi jol jöhet, ha félholtra vernek, vagy hasonló, egyszerűbb azonositaniuk.

Komolyan ilyen hulye vagy ennyi idősen?

2013. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

Ha már annyira el akarsz menni akkor legalább ne erdőbe...

Ha panzióba nincs pénzed/nem akarsz (ha saját névvel mész és anyádék kerestetnek megtalálhatnak), nincs ismerősöd akinél lehetnél akkor ülj be valami éjszaka nyitva tartó helyre, gondolom aludni úgyse nagyon fogsz tudni az erdőben sem. Vagy téblábolj a tescoban, nem tudom.

Hogy gondoltad, pl. errefelé vannak kis házikók az ösvények mellett, oda be lehet költözni, sátorral a réten már egész jó, de nem 1 éjszakára úgy, hogy reggel suli...

Vinnéd a polifoam matracot meg a szájvizet, vagy hogy?

2013. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
És mi a hosszú távú terved azon túl hogy életveszélybe sodrod magad ennyi idősen? Azokat is elkapják ma , akik csak hazafelé tartanak. pont egy sátorba kifeküdt tinilánynak nem esik majd baja? Mit gondolsz?
2013. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
87%

11 eves koromban meg akartam szokni otthonrol. Anyam es apam elvalt, mikor 3 eves voltam. Apamnal maradtam 2 tesommal. Apam kora gyerek korom ota vert. Egy gumislaggal...elhiheted, hogy fajt. Apam nagy sportember, futo. Kitalalta, hogy en es ocsem fussunk vele. Egy ido utan mar akkor is megvert, ha nem futottunk csucsidot. Minden nap futnunk kellett, legalabb 5 kilometert, vele. Folytogatott az utcan. Barataim nem voltak, utaltam otthon lenni, retteges volt az eletem. ...neveloanyat 11 eves koromban kaptam veglegeset. Addig volt egy par. Ez a no, azert volt, hogy elerje, hogy apam megverjen minket. Olyanokat kellett mondanom a foldon kuszva, hogy csuszo maszo fereg vagyok. tovabb nem meselem, el tudod kepzelni.

Egyszer el akartam szokni, rajta kaptak, had ne mondjam, mi tortent. Noverem viszont nem birta a rendszert. 15 evesen szokott el eloszor, 1 het utan kerult elo...ne tudd meg, hogy sirt, hogy vegre hazakerulhetett....kukaban elt, onnan evett. Makja van, hogy nem vittek el prostinak.

Masodjara 17 evesen szokott el egy cimerezo taborbol. Honapokkal kesobb kerult elo, azzal, hogy jon az unoka.

Noverem nagyon jo eszu. Ha itthon marad, egyetemre jarhatott volna, orvos lehetett volna. Ehelyett 18 evesen tonkretette az eletet, amikor gyereket vallalt egy szinten gyerek 18 eves sraccal, putriban eltek, 4 ev utan szetmentek, most nevelheti noverem egyedul a mar 12 eves unokahugomat.

En otthon maradtam, es turtem. Egyetemre mentem, s egyetem alatt osszeismerkedtem parommal. Suli utan osszekoltoztunk, most van egy 3 eves kislanyunk, jon a kisteso, a multat eltemettem...es nem hiszed el, de apamnak megbocsajtottam, egyszer megbeszeltuk, es en mondtam neki, hogy csukjuk be egy ladaba, jo melyen assuk el, es soha tobbe ne assuk ki. Ennek mar 3 eve. Ma mar jo kapcsolatom van az apammal, attol a notol elvalt, aki a neveloanyam volt, most egy aranyos holggyel van egyutt.

Hidd el, kilatastalan helyzetbol is van kiut, en csak tudom.

Bocs, hogy hosszu voltam, remelem a tortenet raebreszt arra, hogy nem kene elszoknod.

2013. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a dolgot anyukáddal!

Mostanában nagyon sok fiatal lányt,vernek meg rabolnak ki,erőszakolnak meg éjszaka az utcán!

erdőbe sok az éjszakai állat,cigány és hajléktalanok is lehetnek..


aludj egy ismerősnél akit jól ismersz,de ne az erdőbe!


Amúgy szerintem is gáz,hogy a szülők rá tukmálják a gyerekre a tanulást,az én szüleim azt mondták,hogy csak görböljün a jegy :D ettől függetlenül inkább 3-as tanuló vagyok,elég nehezen megy..de a 3-as az fix..

tudom mi szeretnék lenni és engem a cél vezérel,nem fősulira megyek hanem tanfolyamra,de azt tanulhatom és csinálhatom amit szeretnék és ez lebeg előttem mindig,szerencsére most fogok érettségizni,szóval nem sokáig kell kibírnom a tanulást,de rám sose erőltették a tanulást annyit mondtak,hogy magamnak tanulok és ha majd megbukok mindenből akkor mehetek utcaseprőnek,de úgy igazából sose veszekedtek velem és tesómmal,hogy már pedig tanulj 5 -ös legyen stb!


gondolkoz mi szeretnél lenni,mit csinálnál szívesen és gondolj arra,hogy azért tanulsz,hogy a céljaidat elérd!

elmondom neked,hogy olyan szakmát választottam amihez,se magyar,matek,töri,idegennyelv,kémia és egyébb szar tantárgyak nem kellenek,még is tanulom,mert ez az út vezet a célhoz!


kicsit próbálj komolyan elgondolkozni a dolgokon,mondjuk ha pl cukrász akarsz lenni akkor azt mond el a szüleidnek,hogy ez érdekel ehhez nem kell kitűnő bizonyítvány ahogy az összes OKJ-s tanfolyamhoz sem..

2013. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

#41: Undorító, ahogy apád viselkedett! Vert? Folytogatott?! És te ezt tũrted? Én a helyedben rég öngyilkos lettem volna...

Ha nem is modt, de amikor már lesz elég pénzem, munkám, tuti, hogy szó nélkül lépek le itthonról, jó messzire, és vissza sem jövök többet! Majd aztán elgondolkodhatnak, mit is csináltak rosszul...

2013. ápr. 23. 17:03
 40/49 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, jobb ha maradsz a kis hàtsodon otthon. Engem speciel elzavartak otthonrol, megjàrtam elég sok mindent, főleg rosszat, ne akard tudni. Én is megbocsàjtottam, de a multAt sajnos nem lehet kitörolni.
2013. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!