Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elküldhet itthonról?

Elküldhet itthonról?

Figyelt kérdés

Az édesanyám folyamatosan azzal jön, hogy összepakolja a cuccomat, és elköltözhetek itthonról apámhoz. (nagyon bonyolult családi konfliktus, amit már próbáltam(tunk) megoldani de nem sikerült és nem is fog.) Sajnos ismerem már annyira, hogy képes megcsinálni ezt velem, de fogalmam sincs hogy mit tegyek. A kérdés az, hogy elküldhet-e itthonról, ha még nem töltöttem be a 18. életévemet?

Októberben fogom csak..


2013. ápr. 1. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz a yamhivatal engedelye kell, mivel az allando lakcimed edesanyadnal van, igy ajuttatasokat is o kapja, ha elkoltozol az edesapadhoz, akkor mar jogtalanul venne fel ezt a penzt.

Amugy va ra lehetoseg, hogy ne az ove legyen a felugyeleti ok.

Oktobertol, pedig mondhatja hogy le is ut fel is ut....

2013. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ ! :)
2013. ápr. 1. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
18 alatt felelős érted.
2013. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sztem kezdd el már most szervezni a költözésedet, mert anyádból ezek után kinézem, h elküld.


iszik a kedves mama netán?

2013. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18. éves korod előtt nem utána igen.
2013. ápr. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!