Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamarosan elköltözök itthonról...

Hamarosan elköltözök itthonról, de nem merek menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félek a változásoktól, pedig most muszáj lesz mennem (továbbtanulás, munka miatt). Nagyon jót fog tenni a környezetváltozás, de legszívesebben maradnék. Ha meg maradok, megőrülnék ebben a környezetben. Félek nekivágni. Pedig nem rossz dolog önállósodni, néha elgondolom, hogy senki sem szól bele mit csinálok egyedül, aztán meg eszembe jut hogy egyedül leszek, és lehet hogy rossz lesz. Annyira nem szeretnék nekivágni...
2013. ápr. 1. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát komám,én egyedül élek már.Sikerült egy házat összehozni igaz már nem tanulok,hanem dolgozok de ez mit sem változtat a tényen.

Eleinte tetszett,hogy egyedül vagyok,azt hívok meg akit akarok,azt csinálok amit akarok.Viszont idővel honvágyam volt,hiányzott a családi társaság.

De lett egy barátnőm aki elfelejteti ezt az érzést.

Szóval,szerezz barátokat/barátnőt.Akivel sűrűben összejársz és nem is fogsz magányoskodni.

22/F

2013. ápr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, eleinte nehéz lesz, de jó eséllyel lesznek az új helyen barátaid, csoporttársaid, lakótársaid, akikkel majd elmész ide-oda, buliztok, beszélgettek. Skype-on beszélhetsz az otthoniakkal, facebookon tudod tartani a régi barátokkal a kapcsolatot. Biztosan élvezni fogod, megvan a varázsa, aztán egyszer csak azt veszed észre, hogy már nincs is annyira honvágyad.
2013. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Nem lesz könnyu.

Attol is fugg milyen tavolsagra leszel.

En idegen orszagba kerultem, remalom volt.

3 szor futottam haza aztan megis vissza.

Nehez. Most h gyerekem van könnyebb is es nehezebb is bizonyos szempontokbol.

Annak jo aki otthon maradhat es a csaladi hazra felhuznak meg egy emeletet, es ott laknak a fiatalok, lennt az öregek.

De ez kevésnek adatik meg.

2013. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én alig vártam a független életet:)


19 évesen költöztem el, akkor még közösen barátokkal albiba, egyetem miatt.

Most 22 vagyok túl az egyetemen és már a párommal lakom. Sokkal jobban szeretem, akkor megyek, oda ahova tetszik és akkor hívom át a barátainkat amikor én szeretném...

magyarul: Azt eszek amit főzök :D



A szüleimet meg havonta látogatom, 200 km-re lakom :)

2013. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!