Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Elköltözök itthonról. Elegem...

Elköltözök itthonról. Elegem van. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Anyám pszicho.. féltéeny a barátnőimre mert őket jobban szeretem. Menjek nevelőintézetbe egy hetet se bírok. Van egy drága nagyapám hozzá elmehetek??? Utálok itthon lenni a bátyjám is ellenem fordult "anyával" szemben. Apám meghalt a beszédek szerint anyám vítte a sírba. Nagyapám maradt. Mit tegyek??????????
2012. aug. 23. 21:49
 1/2 timike26 ***** válasza:
ha anyàd beleegyezik ès a nagyszulo alkalmas akkor menj.mièrt ne..nem te lennèl az elso akit a nagyszuloje nevel fel mert a szulo alkalmatlan....
2012. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem öreganyám csinálta ezt, el akarta kergetni tőlem a barátnőmet. Mert hogy ő akar az lenni, aztán kidobtam 2 hónappal ezelőtt, azóta nem beszéltünk! Pedig én már 21 vagyok....
2012. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!