Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap elszököm itthonról!...

Holnap elszököm itthonról! Miket pakoljak a táskámba? 17L

Figyelt kérdés

Anyukámmal sokat veszekszünk mostanában a tanulmányaim miatt, és ma azt mondta, ha nem sikerül jól a holnapi dolgozatom, haza se jöjjek... Természetesen nagyon sokat fogok ma tanulni, hogy jól sikerüljön a doga, viszont utána nem akarok hazajönni! Másnap pedig mennék rendesen suliba. Este a közeli erdőben aludnék, ahol a kutya sem jár. Mit pakoljak magammal?

17L


2013. ápr. 23. 15:53
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, de ezt találtam ki...Akkor hol tartózkodjam éjszaka? Nagyszüleim nincsenek, barátnőimnél nem alhatok, barátom nincsen...
2013. ápr. 23. 16:03
 12/49 anonim ***** válasza:
84%
mondjuk otthon??? -.-' jézus...
2013. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
72%
Költözz fel a padlásra.
2013. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
19%
De emiatt miért mennél el? Vegyél ki a panzióban egy napra egy szobát.. de nem jutok szóhoz. Sötétség uralkodik a fejedben, nem csodálom, ha otthon aggódnak a tanulmányaid miatt.
2013. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
11%
Nem azért, de szerintem nem olyan rossz ötlet kicsit megijeszteni az anyukát. Sok szülő elég rosszul áll hozzá ehhez az egész iskola témához. Én nem szöktem el otthonról, megoldottam máshogy a dolgot, jobb is lett azóta a helyzet. Nem terrorizálni kellene a gyerekeket, mintha az életük múlna az iskolán - persze bizonyos értelemben így van, de nem úgy, ahogy ezt pár szülő elképzeli...
2013. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
Fényképezd le a kérdést (PrtScr SysRq gomb), nyomtasd ki és azt vidd magaddal. Arra az esetre ha majd később ki kellene töltened egy rendőrségi nyilatkozatot.
2013. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukád nem szó szerint értette és egyébként ez hülye ötlet.

Meg is fázhatsz, örökös nyavalyát szerezhetsz, elrabolhatnak, megerőszakolhatnak, baleset érhet és még ezer meg egy érv van amellett, hogy ez hülyeség.


Üljetek le beszélgetni anyukáddal, öntsd ki a szívedet, beszéljétek meg, hogy mi a probléma, neked mi okoz nehézséget. Esetleg egy iskolapszichológus is sokat segíthet.


De ez, amit írtál, ez hülyeség.

Biztos ismered Ákost. Ezt tudnám idézni tőle:


"Ne menekülj el, csak ezt ne!"


Kitartást! Egy jegyen még mindig lehet javítani, ha elrontottad, de az emberi kapcsolatokban eltörölhetetlen törést okozhatsz, ha nem teszitek tisztába a dolgokat.

A menekülés, szőnyeg alá söprés fölösleges. Előbb utóbb úgyis utolér a sorsunk.

2013. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
19-es lehet néhány szülőre ráférne az ijesztegetés de ez durva szerintem.
2013. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
26%
remélem nem te vagy az akit az anyja nem akar elengedni a balcsira...
2013. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
55%
Várj egy évet ezzel, aztán költözz el! Ennyi.
2013. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!