Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem pofátlanok egy kicsit?

Nem pofátlanok egy kicsit?

Figyelt kérdés

A családom tagjai közül senki nem köszöntött fel egy szóval sem, még húgom sem, akivel jóban vagyok.

Eddig oké. Tegnap mamámtól elhoztuk a tortámat, amit születésnapomra rendelt. Még nem kezdtem meg, mert marhára nem volt hozzá hangulatom. Erre az előbb látom, hogy hiányzik már a negyede.

Szüleim magyarázata: a bátyám hamarosan utazik vissza, hát hadd ehessen már belőle. Csomagoltak is neki belőle.


2013. ápr. 21. 13:44
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Nem fogom bántani a tortát. Akkor már párom lakjon be belőle, úgyis édesszájú. :)

(én is, de most fogyózom)

2013. ápr. 21. 15:22
 32/40 anonim ***** válasza:
hülye vagy, ha ezek után még tartod velük a kapcsolatot
2013. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Miért dobná a szemétbe a mamájától kapott tortát? Ti sem vagytok százasok akik ezt tanácsolták! A nagymama szívesen adta a tortát, az egyetlen aki felköszöntötte a családból. Miért kellene a tortát a fejükre kenni, vagy kidobni?
2013. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

14:47,23. válaszolónak:


Én is karácsonykor születtem, és Nekem sem tartották meg soha gyerek koromban. Együtt volt a karácsonnyal, nem volt soha tortám, szülinapi ajándékom, csak karácsonyi. Semmi felköszöntés, mert ugye karácsony van, nem születésnap. Nagyon rosszul esett mindig. Mikor már külön költöztem, 19 évesen, akkor Én magam sütöttem, vagy rendeltem tortát, és vittem haza karácsonyi látogatáskor. Pár év eltelt így, mire megszokták, kb. 3 éve a saját anyukám rendel tortát Nekem most már. 42 éves múltam....

2013. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Azon gondolkozom,hogy anyukád mikor megszült titeket,ilyen életet képzelt el?

Ahol semmi össztartozás,családi szeretet,egymásra való számítás?

El sem tudom képzelni,hogy mennyi ilyen család lehet,nekem végig szomorú volt végig olvasni...:/

2013. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%
Szia, nekem is ma van a szülinapom :) örülj neki, hogy kaptál tortát, én nem kaptam . De amúgy miért nem gondolsz a bátyádra, aki ma utazik vissza, neked kellett volna már megkezdeni a torta vágást és ünnepelni.
2013. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó..Ha végig olvastad volna,akkor tudnád a kérdezö kb.1 éve nem beszél a tesójával....
2013. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%
És, legalább ki tud vele békülni, ha akarna, de végigolvastam és én ugy látom a kérdező önző, de mindegy.. És tuti nagyon is tehet erről a helyzetről.
2013. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet! Képtelenek felvenni a telefonkagylót, vagy küldeni egy sms-t.

Minden alkalommal én hívtam őket én küldtem sms-t. Egészen tavaly karácsonyig. Akkor betelt a pohár. Valaki fel se vette 3x(vissza se hívott). A másik úgy vette fel: Miért hívtál? (vajon szenteste napján miért is tehetem). A harmadiknak egy sms-t küldtem, mert tudtam, hogy dolgozik és nem akartam zavarni visszaküldött rá egy minimál szövegű köszöntést. Egyedül anyám az aki felköszönt néha. De neki kellene összetartani a családot. Nem foglalkozik vele, hogy milyen kapcsolatban vannak a gyerekei. Nálunk senkit nem érdekel senki, az meg hogy van valami esemény az meg a legkisebb mértékben sem érdekel senkit.

2013. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Kedves 78%-os, te nem tudom, mit olvastál, ha ezen a véleményen van. A fene sem sajnálja a bátyámtól a tortát. Tőlem meg is eheti.

A bátyámmal nem lehet jóban lenni, mert levegőnek nézi az embert. Beszélek hozzá, nem szól vissza. A húgunkat korábban bántotta is fizikailag és lelkileg. Engem csak az utóbbi, hisz meg tudom magam védeni.

Én vele nem igazán akarok kibékülni, amíg ilyen. Ha valakinek, akkor épp neki kéne nyitni, de eszébe sincs, mert úgy kezeli a családját (még a szüleit is, akik magyarán szólva a fenekét is kinyalják), mint a leprásokat. Arrogáns.


Te biztosan egy álomvilágban élsz, ahol rosszat csak a rosszak kapnak, egyébként minden szép és jó.

2013. ápr. 22. 16:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!