Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem pofátlanok egy kicsit?

Nem pofátlanok egy kicsit?

Figyelt kérdés

A családom tagjai közül senki nem köszöntött fel egy szóval sem, még húgom sem, akivel jóban vagyok.

Eddig oké. Tegnap mamámtól elhoztuk a tortámat, amit születésnapomra rendelt. Még nem kezdtem meg, mert marhára nem volt hozzá hangulatom. Erre az előbb látom, hogy hiányzik már a negyede.

Szüleim magyarázata: a bátyám hamarosan utazik vissza, hát hadd ehessen már belőle. Csomagoltak is neki belőle.


2013. ápr. 21. 13:44
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
6%
Az nem lehet, hogy a nagymamád tukmálta rá a bátyádra? Szerintem ez valószínűbb, mint az, hogy a bátyád levágott magának egy darabot csak úgy.
2013. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Így már mindjárt más. De igen, pofátlanság volt részükről, nem is értem hogy merték megtenni kérdezés nélkül? A bátyádnak meg hogy van pofája jó ízűen megenni? Ha Te szülinapod nem fontos, akkor szerintem ne köszöntsd Te sem őket ezek után!
2013. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

"Az nem lehet, hogy a nagymamád tukmálta rá a bátyádra? Szerintem ez valószínűbb, mint az, hogy a bátyád levágott magának egy darabot csak úgy."


A tortát magam hoztam el a mamámtól, természetesen egészben. A bátyám biztos nem vágna bele a tortába, mert olyan szinten ingorál engem, hogy ha sütök/főzök valamit, ahhoz sem nyúl, max ha anyámék elé teszik, és nyilván tudja, hogy az enyém a torta.

2013. ápr. 21. 14:06
 14/40 anonim ***** válasza:
87%
Ja, értem már. A szüleid kanyarítottak a nagymamádtól kapott, meg nem kezdett tortádból a bátyád számára. Hát pofátlanság ez rendesen. Más ajándékát megdézsmálni...
2013. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
84%
nincs ezen mit szépíteni, h biztos ez, biztos az. ez nagyon érzéketlen és bántó dolog a család részéről. a nagyid az egyetlen normális ember a családban
2013. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
88%

Nem kérdezted még meg tőlük, hogy felköszönteni nem képesek, akkor mégis hogyan gondolták, hogy megkezdik a te tortádat a megkérdezésed nélkül?


Gondolom hasonló a hozzáállásuk mindenhez..sajnálom, hogy ilyen családba születtél. Húgoddal jóban vagy, azt mondtad. Ő se szokott felköszönteni? Vagy ez most egysezri alkalom volt?


És a szüleid a többieket fel szokták köszönteni?

2013. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Hát apámat közben megkérdeztem erről, szerinte szégyellhetem magam, amiért nem jutott eszembe magamtól vágni a bátyámnak, hisz tudhatom, hogy ma megy el itthonról. Szerinte irigy és rosszindulatú testvér vagyok, hogy ezen akadok fenn. (A szüleim egyetlen fiukat Istennek tekintik, szóval annyira meg sem lepett a dolog; ebben a vonatkozásban mamám is ilyen)


Igazából évek óta nem jellemző a felköszöntés itthon. Vagyis én szoktam, még valami apróbb ajándékot is adni, sütni tortát. De igazán kár érte, már beláthattam volna. Az a vicc, ha apámnak megjegyzi az ember, azzal vág vissza, miért, ő fel van köszöntve? Ez azért érdekes, mert én igenis fel szoktam. Pár hónapja volt az övé, és elég sokat dolgoztam a tortáján, ezek szerint megérte, ha már nem emlékszik rá...

Húgom néha felköszönt, néha nem.

2013. ápr. 21. 14:28
 18/40 anonim ***** válasza:
Sajnállak hogy senki nem köszöntött eddig, úgyhogy: Boldog szülinapot!
2013. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
8%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nem gondolod hogy megvan annak az oka, hogy így viselkedik veled a családod? Persze, bunkósúg meg minden, de nem véletlen...(
2013. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

és nálatok soha senkit nem szokás rendesen felköszönteni??

ha így van,akkor hozd fel a témát,és mondd,hogy:mostantól jó lenne,ha mindenkit (a szűk családodban) rendesen felköszöntenétek,mert ez volna a normális. és neked is mennyire rosszul esett hogy senki egy szót sem szólt

2013. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!