Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem pofátlanok egy kicsit?

Nem pofátlanok egy kicsit?

Figyelt kérdés

A családom tagjai közül senki nem köszöntött fel egy szóval sem, még húgom sem, akivel jóban vagyok.

Eddig oké. Tegnap mamámtól elhoztuk a tortámat, amit születésnapomra rendelt. Még nem kezdtem meg, mert marhára nem volt hozzá hangulatom. Erre az előbb látom, hogy hiányzik már a negyede.

Szüleim magyarázata: a bátyám hamarosan utazik vissza, hát hadd ehessen már belőle. Csomagoltak is neki belőle.


2013. ápr. 21. 13:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
84%
Azok.... a bátyád is bunkó?
2013. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
84%
mond meg nekik h nem is köszöntöttek fel.. sajnállak.
2013. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
A bátyám velem durván egy éve szóba sem áll. Szóval nem mondhatni, hogy jó a viszonyunk, bár ez nem rajtam múlik.
2013. ápr. 21. 13:50
 4/40 anonim ***** válasza:
15%
Örülj,hogy legalább mamád rendelt egy tortát neked,az én születés napomra még egy "Boldog szülinapot" sem kapok,senkitől sem.
2013. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy én nem fogadtam volna el a tortát. Ha egy kedves mondatot vagy legalább egy SMS-t nem tudnak kiköhögni, hát kenjék a hajukra.
2013. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
6%

Lehet hogy éppen ma akartak volna felköszönteni!

Nekem is volt már olyan, hogy önhibájukon kívül nem tudtak a napján felköszönteni, Én is azt hittem hogy elfelejtették, de másnap megköszöntöttek, és az is kiderült miért késtek. Miért kell már rögtön támadni a családod?

2013. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Hát mamám az akaratom ellenére rendelte a tortát. Évekkel ezelőtt megmondtam, hogy nem kell, tavaly nem is rendelt. De nála ez ilyen kötelességszerű, megrendeli, aztán kész. Felköszönteni ő sem köszöntött fel, csak elmentünk hozzá, hazahoztuk a tortát (természetesen megköszöntem). Makacs idős néni, nem fogok emiatt összeveszni vele, de nyilván feleslegesnek tartom, mert drága manapság egy cukrászdai torta, én is tudok olyat sütni.

Legalább benne megvan a jó szándék.


Nem várom el, hogy felköszöntsenek, ezt már évek óta nem teszik meg. Viszont úgy gondolom, így kissé pofátlanság, hogy a mástól kapott ajándékomhoz hozzányúlnak. Szerintem az "ünnepelnek" kéne megkezdeni.

2013. ápr. 21. 13:58
 8/40 eNerdzsy ***** válasza:
62%

Az nem lehetséges, hogy te is furcsán viselkedsz a többiekkel, és ezért gondolják, hogy téged nem is érdekel az egész szülinapos hajcihő?


Egyébként pedig xar lehet nálatok a hangulat sajnálom, hogy így alakult.

2013. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

"Lehet hogy éppen ma akartak volna felköszönteni!

Nekem is volt már olyan, hogy önhibájukon kívül nem tudtak a napján felköszönteni, Én is azt hittem hogy elfelejtették, de másnap megköszöntöttek, és az is kiderült miért késtek. Miért kell már rögtön támadni a családod?"


Nem ismered őket. Évek óta nem köszöntenek fel egy szóval sem. Most sem a felköszöntést kívántam hangsúlyozni.

Mi nem olyan család vagyunk, hogy majd este egy meglepetésparti készül az udvaron, csak nem tudok róla...

(Én egyébként mindig felköszöntöm őket)

2013. ápr. 21. 14:00
 10/40 anonim ***** válasza:
72%
Egy ez furcsa család, ennyi.
2013. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!