Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit össze vesztünk! Békülés...

Kicsit össze vesztünk! Békülési módok?

Figyelt kérdés

Együtt élünk már egy bő fél éve.Igazság szerint jól meg vagyunk.Apró vitáink vannak, ami szerintem normális mert két önálló ember véleménye nem mindig ugyan az.

Hibás vagyok most.

Tegnap este úgy feküdtünk le,hogy keltsem már fel reggel 6-kor.(Az ő telefonja a Tiszában landolt).Fel is húztam az órát 6-ra viszont le volt némítva..

Így bizony jóval tovább aludtunk.Neki menni e kellett volna segíteni valami falat felhúzni az egyik haverjához....

Fél 9-kor kelt...Túlságosan is vehemens volt mert utál késni,főleg ilyenkor mikor oda ígérkezik valahova.De végül elment.

Felemelte a hangját is,hogy hogy lehetek ilyen hlye...

Részben igaza van,de bántó ahogy mondta.

Tudom,hogy szeret csak én nem tudom kezelni a problémákat...

Mire haza jön,mit javasoltok? Sötétedés előtt jön mondta.

Kedvenc kaja?Ötletek?

22/N


2013. márc. 30. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj Pisti, elfelejtettem, hogy le van nemitva a telefon. Minden rendben volt?

Ennyi

2013. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Főzd meg neki a kedvencét, esetleg gyújts meg egy gyertyát, és mond meg neki hogy nem vetted észre hogy le van némítva a telefon. De ha simán bocsánatot kérsz az is hatásos, viszont lehet elnyúlik a dolog. Egy-két nap és megbékél. Mindenki hibázik, és ez kis hiba! Nyugi:D
2013. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb vitátok soha ne legyen, azt kívánom! Főzz neki valami finomat, amit szeret. Egy kiadós együttlét ilyenkor jót tesz! Nálunk legalábbis. :)
2013. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van utolsónak! Ez a legkisebb baj. Ilyen már velünk is volt, barátom lenyomta a telóját, és végül a főnököm csörgött rám, hogy ugyan menjek már be dolgozni. Ez neccesebb eset, mert egy munkahelyről van szó, a te pasid meg csak a haverjától késett el. Ha van esze, akkor estére lehiggad, bocsánatot kér, hogy egy semmiség miatt kiabált, és azt is megértem, hogy nem szeret késni. Főzz neki vmi fincsit, masszírozd meg esetleg, biztos elfáradt a falhúzásba.
2013. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy jó szex mindenért kárpótól.

Mikor hazajön hajts rá és csinálj olyan dolgokat amit amúgy nemszoktál.

2013. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek:)
2013. márc. 30. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi, mert szerintem tudatosan csináltad, és a pasi rájött erre.
2013. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!