Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem pofátlanok egy kicsit?

Nem pofátlanok egy kicsit?

Figyelt kérdés

A családom tagjai közül senki nem köszöntött fel egy szóval sem, még húgom sem, akivel jóban vagyok.

Eddig oké. Tegnap mamámtól elhoztuk a tortámat, amit születésnapomra rendelt. Még nem kezdtem meg, mert marhára nem volt hozzá hangulatom. Erre az előbb látom, hogy hiányzik már a negyede.

Szüleim magyarázata: a bátyám hamarosan utazik vissza, hát hadd ehessen már belőle. Csomagoltak is neki belőle.


2013. ápr. 21. 13:44
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
66%

Hány éves vagy??


Már ne haragudj,de ritkán érdekes család vagytok....

Esetleg a kihalóban levö "csak a fiú gyermek gyerek"....


Utólag is Boldog szülinapot!!!

Biztosan rosszul esik,de próbálj velük ne foglalkozni.

2013. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jókívánságokat! 24 lettem.


19-es: Ez nem csak irányomban van. Igazából ez a "család" más tekintetben is teljesen közönyös egymáshoz. Elég nyomasztó légkör van az év többi napján is. Nem érzem, hogy tettem valamit, amivel kiérdemeltem, ők egyszerűen így állnak egymáshoz.

2013. ápr. 21. 14:46
 23/40 anonim ***** válasza:
76%

boldog szülinapot :-)


azért te mázlista vagy -- kaptál tortát


nekem most 38 évesen sikerült elérnem h a család felköszöntsön - am karácsonykor születtem - szal az egész gyerekkorom azzal telt h nincs megtartva a szülinapom, soha nem tudtam meghívni senkit sem, mindig hozzácsapták a karácsonyhoz a szülinapom, persze plusz ajándék nem volt, mikor nagyobb lettem magamnak sütöttem tortát :-(


szal most h már külön élünk most kapok sms-t a családtól h boldog szülinapot -- de ez évtizedek alatt sikerült elérnem

2013. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
13%

24????

Ès még otthon laksz??

Költözz el.

Nekem 24 évesen önálló életem volt.

2013. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatod van???

Ha igen próbáljatok összeköltözni saját életet alakítani és lesz saját szokásaitok.Akkor majd ünnepeltek ahogyan akartok.Barátokkal,barátoknélkül.Akkor már te irányítasz.

2013. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megfognám és kidobnám a szemetesbe.


Te se köszöntsd fel őket egyszerűen fapofa anyák napját tojd le és talán észbe kapnak.

2013. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Már laktam külön, most nem régóta lakunk itthon, de igyekszünk ismét különköltözni; elég hülye ötlet volt ide jönni még átmenetileg is. :)

Van élettársam; természetesen ő felköszöntött és ajándékot is kaptam. Ez a legfontosabb.

2013. ápr. 21. 15:05
 28/40 anonim ***** válasza:

Hát én alaposan beszóltam volna nekik.

Boldog Születésnapot :)

2013. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
12%

Boldog Szülinapot! :)

És én a maradékot a fejükre borítanám, az övék lehet :))))

2013. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
a nagyi tortáját én nem épségben hagynám. a rongálással épp az egyetlen normális családtagodat, a nagyid bántanád meg. nem is értem, mások hogy tanácsolhatnak ilyet
2013. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!