Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szöktetek el már otthonról?...

Szücsi98500 kérdése:

Szöktetek el már otthonról? Ha igen milyen érzés?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi h mit kaptatok utána ,mi lett belőle??
2013. ápr. 16. 13:12
1 2
 11/12 anonim válasza:
Attól függ,hogy milyenek a szüleid és hogy hogyan akarsz megszökni otthonról,ha csak bulizni akkor tedd meg én is szoktam amikor nem engednek el és az jóérzés amikor másnap nem jönnek rá, de ha azért mer mondjuk összevesztetek akkor csak akkor menj el ha a szüleid nem büntetnek meg utána és akkor se hosszú időre csak mondjuk 1-2 napra. Ha elmész mindenképpen írj nekik egy levelet, hogy miért mentél el nehogy mondjuk azt higyék hogy elraboltak vagy ilyesmi.
2013. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ahhan,köszi. Már megoldódott ,leültem beszélgetni velük és elmondtam h mi a bajom...
2013. máj. 28. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!