Válni vagy sem?

Figyelt kérdés

A férjemmel az elmúlt pár hónapban eléggé megromlott a kapcsolatunk. Nem veszekedésekre vagy hasonlókra kell gondolni, csak nagyon eltávolodtunk egymástól. A kölcsönös szeretet, tisztelet megvan még, nagyon sokat beszélgetünk és próbálunk "vissza találni" egymáshoz, mint férfi és nő és kilépni a jelenlegi "testvér" kapcsolatból. Nagyon sokat dolgozunk rajta, hogy minden rendben legyen, de nem javul, sőt egyre többet vitázunk, amit az elmúlt 5 évbe sosem... Viszont egy pár napja bejött a munkahelyemre egy férfi... Szó szerint a szavam elállt tőle... Soha nem fagytam még így le, mint mikor megláttam, zavarba jöttem, elvörösödtem, köszönni nem tudtam neki, muszáj volt a kollégámat hívni, hogy foglalkozzon vele, rögtön ki is rohantam.... Azóta is mindennap bejön az irodába és engem keres, minden féle piszlicsáré változtatások miatt, pedig elég lenne telefonálnia is... A munkán kívül nem is beszélgettem vele, ha muszáj is vele foglalkoznom nagyon röviden és munkára leredukálva le is tudom pár perc alatt.... Persze imponáló, hogy bejön és keres, nem ok nélkül vörösödtem el tőle...

Viszont mióta őt megismertem már nem dolgozok azon, hogy a házasságunk rendbe hozzuk... De nem tudom, hogy a jó képű ügyfél miatt vagy tényleg nem látom már értelmét...

Ti mit tennétek? Sutba dobnátok a házasságot (egy bizonytalan valaki miatt, aki nem is biztos, hogy akar valami tőletek de megingatta a férjetekbe vetett szerelem hitét) vagy próbálnátok rendbe hozni a férjetekkel a házasságot?


2013. ápr. 16. 01:27
1 2 3
 21/21 Bence_ ***** válasza:

Ezeket vegyétek meg.

[link]

Azt hiszem ez. Pont kölcsönadtam :)

[link]

[link]

Megéri.

Válni egyszerű, beadod a papírt és kész.

Kapcsolatot megmenteni nehéz, tenni kell érte. Cserébe megkapod a másikat és siker édes ízét:)

2013. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!