Válni vagy sem?

Figyelt kérdés

A férjemmel az elmúlt pár hónapban eléggé megromlott a kapcsolatunk. Nem veszekedésekre vagy hasonlókra kell gondolni, csak nagyon eltávolodtunk egymástól. A kölcsönös szeretet, tisztelet megvan még, nagyon sokat beszélgetünk és próbálunk "vissza találni" egymáshoz, mint férfi és nő és kilépni a jelenlegi "testvér" kapcsolatból. Nagyon sokat dolgozunk rajta, hogy minden rendben legyen, de nem javul, sőt egyre többet vitázunk, amit az elmúlt 5 évbe sosem... Viszont egy pár napja bejött a munkahelyemre egy férfi... Szó szerint a szavam elállt tőle... Soha nem fagytam még így le, mint mikor megláttam, zavarba jöttem, elvörösödtem, köszönni nem tudtam neki, muszáj volt a kollégámat hívni, hogy foglalkozzon vele, rögtön ki is rohantam.... Azóta is mindennap bejön az irodába és engem keres, minden féle piszlicsáré változtatások miatt, pedig elég lenne telefonálnia is... A munkán kívül nem is beszélgettem vele, ha muszáj is vele foglalkoznom nagyon röviden és munkára leredukálva le is tudom pár perc alatt.... Persze imponáló, hogy bejön és keres, nem ok nélkül vörösödtem el tőle...

Viszont mióta őt megismertem már nem dolgozok azon, hogy a házasságunk rendbe hozzuk... De nem tudom, hogy a jó képű ügyfél miatt vagy tényleg nem látom már értelmét...

Ti mit tennétek? Sutba dobnátok a házasságot (egy bizonytalan valaki miatt, aki nem is biztos, hogy akar valami tőletek de megingatta a férjetekbe vetett szerelem hitét) vagy próbálnátok rendbe hozni a férjetekkel a házasságot?


2013. ápr. 16. 01:27
1 2 3
 1/21 intrepid ***** válasza:
77%
Próbáld ki a pasit, és ha megtapasztalod, hogy ő is ugyanolyan büdöset fingik mint a férjed, lehet, észheztérsz.
2013. ápr. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A jóképű ügyféltől függetlenül írom, hogy nem sok esély van a házasságotok megmentésére, de azért sok sikert kívánok hozzá. Mi hosszú idő óta próbáljuk "menteni", ami Nálam igazából a testiséget jelentené, mert lelkileg nagyon jól megvagyunk, de Nekem nem testvéri, és nem baráti kapcsolatra van szükségem, hanem férfire. Sajnos a férjem beéri bőven a "testvéri" kapcsolattal, Én viszont nem, és 10 éve próbáljuk rendbe tenni ezt a részt is, de nem nagy sikerrel. Ha kezdeményezek, majdnem mindig elutasít, nagyon ritkán járok sikerrel. Neki ez így jó, ez így megfelel, szerinte semmi baj a házasságunkkal, Én vagyok szenvedélyes szerinte, Ő meg nem annyira. Ha így vagytok Ti is, megértelek teljesen, lehet hogy Nektek sikerül, de nem sok esélyt látok rá. Sok ismerősöm van, volt így, és ha a testiség kihűl, nagyon nagyon nehéz újra éleszteni, és az is csak ideig-óráig sikerülhet.
2013. ápr. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%

Ha jol ertem van egy jokepu ugyfel akivel a munkan kivul meg 1 szot nem beszelgettel, de megingott a hazassagod tole.

Bele se merek gondolni mi lett volna ha idejekoran megnezel egy Leonardo di Caprio filmet. A mozi utan beadod a valast?

2013. ápr. 16. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%

Hát igen, az ember adott szava NULLA, SEMMIT sem ér. Hát nem azt fogadtad meg, hogy örökké kitartasz a férjed mellett jóban és rosszban is? Most nincs jó időszak, és máris nullát ér az adott szavad, ez aztán a csúcs.


Képzeld el, hogy normális az, hogy az embernek más is megtetszik a párján kívül, sőt van, hogy erőteljesen vonzódik az ember szexuálisan máshoz is, nem csak a férjéhez. De nem hagyjuk ott ezért a párunkat, nem csaljuk meg, hanem mivel emberek vagyunk, és nem állatok, nem holmi primitív ösztön-lények, ezért van meg a képességünk elvileg arra, hogy pl az ígéreteinket megtartsuk, és hűségesek maradjunk jó és rossz időkben is. Mivel emberek vagyunk, megvan az intelligenciánk ahhoz, hogy igenis küzdjünk, ha valami megromlik a kapcsolatainkban.


Ha feladod, és továbbmégy kielégíteni szexuális ösztöneidet, nem leszel jobb egy darab szukánál vagy egy kancánál, vagy egy nőstény nyúlnál, amelyiknek nincs semmi kis értelem a fejében arra nézve, hogy megtartsa, a párunkat soha nem hagyjuk el. Pláne nem ilyen indokkal, hogy már olyan más a kapcsolatod, és amúgy is jobban szaglik a friss hús.


Hát, komolyan, azért hogy már milyen nulla kitartása van az embereknek, nem semmi.

2013. ápr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
szerintem erre nem kaphatsz itt jó választ. mert a részleteken múlik a dolog. meg, hogy mit akarsz.
2013. ápr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%
Nem csoda, hogy elhidegültetetek. A férjed kezdi észrevenni, milyen is vagy valójában. Ne aggódj, ő hamarabb be fogja adni a válókeresetet, és akkor kedvedre vörösödhetsz a munkahelyeden.
2013. ápr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
29%
Igazából az az ultragáz, hogy felnőtt nő létedre elvörösödsz egy manus látványától. Amúgy gondolkodjál már! Ha jóképű a manus és tisztességes, akkor már van neje és nem fogja megcsalni minden kis vörösöső, butus libussal, ha pedig tisztességtelen, nem te leszel neki azegyetlen. Problémád van magaddal, nincs kellő repertoárod a helyzet kezelésésreés egyáltalán átlátására, megértésére, és egyszerűen a benned lévő energiákat rávetíted az első idegenre. A férjed se jobb, ha ezt nem vette észre benned és mégis elvett feleségül. Nagyon gyerek vagy még.
2013. ápr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

Ami a házasságot illeti, az lenne a legokosabb, ha professzionális házassági tanácsadásra mennétek, mert csak úgy van valami esély arra, hogy rendbejöjjön.

Ti ketten, meg a "sokat beszélgetünk" nem ér jóformán semmit, tipikusan a "vak vezet világtalant" esete.


Ami meg az ügyfelet illeti: szerintem egyszerüen csak romantikára vágyódsz, és ezt igy próbálod "elöállítani". Az ügyfél meg élvezi, hogy folyamatosan zavarba hoz téged, ez nagy mértékben emeli az önbizalmát.

Viszont ebböl komoly dolog 100%, hogy nem lesz, nem is lehet.

2013. ápr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10%

Most komolyan itt kérsz tanácsot, hogy megcsald-e a férjed, vagy fektess energiát abba, hogy megjavítsd a házasságod?

Tudod mit, lépj ki belőle, a férjed jobbat érdemel, mint te.

2013. ápr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,ha eljut testvéri szintre egy kapcsolat,és kialszik a tűz,onnan már nincs visszaút,max. a ragaszkodás marad.Volt ilyen kapcsolatom,nem lehetett már helyrehozni.Ugyanúgy ott is a pasinak ez megfelelt.Nem kell így élni.Hagyatkozz a megérzéseidre,és lépj ha úgy érzed.
2013. ápr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!