Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a 20 éves...

Mit szólnál, ha a 20 éves lányod terhes lenne?

Figyelt kérdés

40 éves nő vagyok,a lányom 20 éves és babát vár.

A környezetünkből észrevettük,hogy sokan támadják őt,hogy mégis miért kell ilyen korán szülnie miből fogja eltartani stb.A párkapcsolata stabil,nagyon szeretem a barátját és ők is egymást.Külön lakásba vannak,ha bármi történne akkor az én másik házamba tudna a lányom/tudnának együtt menni.

Egyetemre jár.Miért kell egyből megszólni,a háta mögött kibeszélni őket,amikor látni rajtuk hogy boldogok?

Mindenki azzal jön,merthogy a pénz... ezek az emberek esetleg irigyek lennének? Nem gazdagok vagyunk,csupán tudunk örülni egy babának.Nem értem miért kell bántani valakit aki 21 éves korába fog szülni.

Nektek mi a véleményetek?


2013. ápr. 14. 20:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
74%

10.válaszoló vagyok.

Arrafel írok,hogy mennyien leszólják,hogy az ilyen lány a szüleik nyakára szülik a gyereket.Szerintem ti a saját még gyereket szülni nem akaró hozzáállásotokból indultok ki,mert ,aki anya,az nemigazán áll így hozzá.

Én úgy veszem észre,hogy a kérdező igenis örül az unokának,az én történetemhez pedig szintén hozzáteszem,hogy az én szüleim is borzasztóan akarták az unokát,mikor megtudták,hogy beesett(mert nekem nem tervezett volt) azóta is a szemük fénye és én is örülni fogok neki és korán még jobban,mert annyival többet tudok majd vele lenni!

2013. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
33%
ma 08:23 Sajnos sok a rosszindulatú ember! Én is azért írtam az egyik válaszadónak, hogy öröm lehet ilyen optimista ember mellett élni. Igaz az optimistát ""gondoltam.
2013. ápr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
8:25 as hál'istennek én már túl vagyok azon,hogy rosszul essen az ilyen tömény rosszindulatú ember véleménye és tudod miért,annyira átlátom,hogy az egész abból fakad,hogy ő maga milyen szerencsétlen és mennyire nem teljesültek a vágyai és valószínűleg nem is hisz abban,hogy valaha is teljesülni fog,azért ilyen rosszindulatú hidd el.
2013. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
54%

Ilyenek az emberek...


Hugommal egyszerre voltunk terhesek,ő 21 én 28 voltam,én férjnél,ő 3 éves kapcsolatban,mire meglett a kicsi,szintén férjnél.

Anyagi rész is mindkettőnknél megvolt.


Ő azt hallgatta,hogy minek ilyen korán,én azt,hogy sietni kellett volna,mert ilyen öregen (wtf?) már veszélyes...

2013. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
23%
tegnap 23:03-nak teljesen igaza van, ha ők így akarták akkor miért kell állandóan bizonygatni?
2013. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Shaddark ***** válasza:

Szerintem nem is annyira életkor kérdése ez, van akiket 30 évesen se engednék szülni mert képtelenek lennének normálisan felnevelni, van akik pedig 20 évesen is tökéletesen alkalmasak rá mert van felelősség érzetük.


Az ő életük, ők tudják mik teszik boldoggá őket, mik legyenek a prioritások az életükben. Ha a gyereknek örülnek jobban mint a karriernek és pénznek az szuper dolog, jó nevelést kaptak ezek szerint.

A többiek meg nem tudják mi a jó nekik ezért sablonokat használnak mintának, amik azt hiszik majd elvezetik őket a boldog és tartalmas élethez. Pedig nem...

2013. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!