Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ma terhes lehetnél, kezedbe...

Ha ma terhes lehetnél, kezedben egy + teszttel, mit szólnál a dologhoz?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 10:04
1 2
 1/15 Manió ***** válasza:
84%

A babám még csak 3,5hónapos, szóval /most ez csúnyán fog hangozni/, de nem örülnék neki. Még nagyon picinek találom. Szeretnénk még egy babát, de majd ha a kislányunk 2,5-3év körül lesz.

Szóval most nem valószínű, hogy megtartanánk.

2009. máj. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Megrémülnék és azonnal hívnám a dokit, így öt hónappal császár után ...

Egyébként vegyes: nagyon boldog lennék, de félnék is.

2009. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

hűűű, igencsak meglepődnék, mert 7,5 hós a lányom, még szopik (gumival védekezünk amúgy ).

valszeg nagy harcok lennének a férjemmel (a piszkos anyagiak miatt), de megtartanám :D

2009. máj. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Habár szeretnék, még egyszer terhes lenni, lehet ,hogy most még nem örülnék neki, amilyen most a helyzet Magyarországon. De később remélem kicsit jobb lesz és lehet vállalni még egy gyereket.
2009. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
az enyém hét hós, én már örülnék neki, de tekintettel az anyagiakra muszáj visszamennem dolgozni a két baba között
2009. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A fiam 4,5 hós, mi is védekezünk, és hirtelen nem is tudnám, hogy mire gondolnék ha terhes lennék.


Az egyik ismerősöm (ez igaz!!) gumi mellett lehet terhes, úgy hogy most 5,5 hós iker fiai vannak, és dec. végén jön a tesó! Eszébe sem volt elvetetni.

Mondjuk azt én sem tenném meg, bármennyire is szarul vagyunk anyagilag...

2009. máj. 8. 10:12
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon-nagyon örülnék neki és szerintem vinnék egy csokor rózsát Szűzmáriának, pedig nem vagyok katolikus. A párom sírna. 44N.
2009. máj. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
10:16: Van már gyereketek?
2009. máj. 8. 10:17
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát,meglepődnék és egy kicsit meg is ijednék a nagy feladattól mert még csak 11 hetes a kislányom és a kistesót majd később szeretnénk.Nyilván védekezünk is de ha mégis besikerülne én úgy fognám fel,hogy ez a sors,így kell lennie.Eszembe nem jutna elvetetni!!!Csak felköthetném a textilt,az tuti,nagyon nem lenne könnyű!
2009. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam most 9 hónapos,szeretnénk kis tesót,de csak ősztől akarunk próbálkozni.A múlt hónapban késett ,már tiszta ideg voltam,hogy a védekezés ellenére becsúszott a baba,még nem szerettem volna,nagyon nem!Csináltam egy tesztet,negatív lett és meglepődtem magamon,hogy mennyire elkeseredtem,hogy mégsem jön a baba!!Szerintem nehéz ezt így megmondani,ha már a kezedben lenne a teszt,akkor tudnád megmondani,hogy mit is éreznél.
2009. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!