Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt még is hogyan kellene...

Most ezt még is hogyan kellene lereagálnom?

Figyelt kérdés

A párom tegnap olyan este 10 körül kijelentette, hogy elmegy a haverokkal, megisznak egy sört, aztán jön, nem marad sokáig. Nem nagyon izéltem rajta, menjen csak.

Viszont ebből a "nemsokára jövökből" az lett, hogy ma reggel fél 9-kor ért haza.

Én hajnali 2-ig fent voltam (mást miatt, nem azért mert őt vártam), de még mielőtt elaludtam írtam neki egy sms-t, hogy merre jár, mikor ér haza? Nem jött válasz, próbáltam hívni, semmi. Hát lefeküdtem aludni és reggel arra ébredtem hogy halál kocsmaszagúan beesik mellém az ágyba. Kérdeztem hogy még is hol a frászban volt, mire annyi volt a válasz, hogy kicsit eldurvult a buli és már aludt is. Forrongok a dühtől. Nem igaz, hogy legalább egy sms-t nem lehet írni, hogy nem jövök éjfélkor, majd csak reggel, itt és itt alszok... Jelenleg azt sem tudom már mire gondoljak! Hol aludt? Már olyanok jártak a fejemben, hogy biztos valami csajjal van, azért képtelen felvenni a telefont.

Ki vagyok bukva. Ez mostanában a harmadik ilyen, hogy elmegy egy sörre és hulla részegen jön haza hajnalban, persze véletlenül sem akkor, amikorra mondta, hogy jön. Nekem ebből elegem van. Szeptemberben lenne az esküvőnk, de már abban is komolyan kezdek elbizonytalanodni. Nekem nincs erre szükségem életem hátralevő részéig. :( Mostanában nem tudtunk túl sok időt kettesben tölteni, megígérte, hogy elmegy ugyan, de hazaér korán és még töltünk egymással egy kis időt, beszélgetünk, várjam meg. Hát ja...

Még is hogyan kellene erre reagálnom? Ne hisztizzek, sz*rjam le?



2013. ápr. 14. 11:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó, ez tetszik :))))

Kérdező, még esküvő előtt gondold meg, akarod-e ezt??? Erre vágysz? ha már most sűrűsödnek ezek az esetek, csak rosszabb lesz....

2013. ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen nálam is ezaz... Ha eleve úgy megy el, hogy majd egyszer hazaesik, abból nincs probléma. Viszont ha azt mondja csak egy sör és jön, úgy szerintem jogosan akadok ki, ha reggel ér haza olyan szaggal, hogy szerintem jócskán nem egy sör volt ott.

Mielőtt elment, akkor mondogatta, hogy hamarosan jön, várjam meg, nagyon szeret, beszélgetünk egy jót, összebújunk, stb. Szerintem jogosan vagyok kiakadva, bár hisztizni akkor sem fogok. Fortyogok magamban. El is megyek valahova ebédelni... Ő se fog éhen halni, ha nem főzök, hideg kaját talál a hűtőben, de ennyi most nekem is jár!

2013. ápr. 14. 12:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát, én úgy nőttem fel, hogy szinte csak anyámmal töltöttem el tartalmas időt gyerekkoromban, mivel apám sose volt otthon. Majdnem minden este elment és hajnalban, vagy csak késő este esett be részegen az ajtón, ilyenkor persze ment a balhé. Minden este azzal telt, hogy anyám ült az asztalnál és nézte az órát, mert apám azzal ment el, hogy fél óra és jön. Anyám felhívta, akkor azt mondta, még 10 perc. A 10 percből lett egy óra, majd kettő és később meg már arra se volt hajlandó, hogy felvegye a telefont. A családi életből kivett része apámnak pedig egy nagy nulla volt, szinte nélküle nőttem fel. Most meg, hogy felnőttem, már jönne barátkozni, de engem nem érdekel, mert semmilyen szinten ne kötődök hozzá, sőt, koloncnak érzem. Úgyhogy én ebből kiindulva ezzel nem lennék toleráns. Az nem baj, ha egyszer-kétszer elhúzódik a buli, mert nem vagyunk nyugdíjasok, hogy mindig otthon üljünk, de ha állandóan ez menne, akkor nekem nem kéne egy ilyen élet. Meg alapból az alkoholt se tolerálom, én sem iszok, max egy sört, vagy valamit, de soha nem csípek be, mert utálom az ivászatot, én abból már kinőttem.
2013. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordult már, csak én csináltam:) Férjem, akkor még párom szerencsére nem csinált belőle ügyet, annyit mondott Jó napot!:) Úgy volt 2-3 körül megyek haza ebből dél lett. Egyszeri alkalom volt, ismer, bízik bennem. Máskor azért mindig hazaértem, ő meg úgy ment el, hogy lehet csak reggel jön, ha éjjel megérkezett akkor természetesen nem problémáztam rajta, miért jött hamarabb:)
2013. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!