Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmondom, hogy megbántott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom, hogy megbántott, hisztisnek fog tartani? Hogy kéne ezt lereagálnom? (bővebben)

Figyelt kérdés

Barátom külföldön tanul, és még kint van, épp vizsgaidőszak van. Elég stresszes mostanában a vizsgák meg beadandók miatt, de mikor velem beszélt ezt soha nem mutatta. Általában mikor beszélünk msn-en, akkor akár hajnali 2-3ig fent van, hogy tudjunk beszélni, amikor meg korán kel akkor én maradok fent későig, hogy ottani idő szerint reggel tudjak vele beszélni.

Szeretem őt, és úgy érzem ő is szeret, de ma egy kicsit megrendített ebben a hitemben. Beszélgettünk és egyszer csak benyögte, hogy ma már nem akar többet beszélni, bocs, és még őt is meglepi, hogy ez előfordult, de most "nincs türelme hozzám". Aztán elköszöntünk és lement msnről.

Ez engem eléggé megbántott. Nem akarom, hogy bocsánatot kérjen, vagy kiengeszteljen, csak abban akarok biztos lenni, hogy szeret még.

Elmondjam neki, hogy ez rosszul esett vagy hagyjam mert csak hisztisnek fog gondolni? Jobban szeretem az őszinteséget és örülnék, ha mindent meg tudnék beszélni vele, mert eddig így volt, de most nem tudom mi legyen.


2011. júl. 27. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem mondd meg neki h ezzel megbántott..ne hisztizz csak ennyit mondj..egyébként majd úgy is észreveszed h "szeret " e még..ha egyre többet fordul elő ilyen lekoptatás akkor szerintem a részéről kezd kihűlni a dolog..
2011. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, hisztis vagy. Hagyd már aludni szegény gyereket :O
2011. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát..lehet,hogy hisztisnek fog tartani,de én is elmondanám neki,hogy rosszul esett. egy próbát megér
2011. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De egyszer sem kérem, hogy maradjon ilyen sokáig, mindig magától marad.
2011. júl. 27. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mond el neki,hogy ez rosszul esett, csak annyit, hogy tudja,hogy te még őrülten szereted őt ugyanúgy :)
2011. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
19:01 végül is igazad van. Most biztos szüksége van rá, hogy támogassam, mert eléggé megviseli a tanulás meg éjszakázás meg minden. De neki ez vajon fel se tűnik, hogy eddig nem ez a stílus volt a megszokott??
2011. júl. 27. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pont így vagyok a barátommal, csak mi telefonon beszélünk (ingyen!). Ma írt, hogy nem fog felhívni, nekem is rosszul esett, mert tudom, hogy öt perce biztosan lett volna, de már nem is zavar. Visszaírtam, hogy nincs semmi baj, de ha mégis szüksége lenne rám, majd keressen. Így még jól is jöttem ki a helyzetből, mert látta, hogy megértő vagyok. Ez biztos jobban tetszik neki :), sőt nekem is, nem húzom fel magam felesleges dolgok miatt.
2011. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor inkább türelmes leszek és adok neki időt, aztán meglátom, hogyan viselkedik velem a továbbiakban. =) Köszi a választ.
2011. júl. 27. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!