Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt még is hogyan kellene...

Most ezt még is hogyan kellene lereagálnom?

Figyelt kérdés

A párom tegnap olyan este 10 körül kijelentette, hogy elmegy a haverokkal, megisznak egy sört, aztán jön, nem marad sokáig. Nem nagyon izéltem rajta, menjen csak.

Viszont ebből a "nemsokára jövökből" az lett, hogy ma reggel fél 9-kor ért haza.

Én hajnali 2-ig fent voltam (mást miatt, nem azért mert őt vártam), de még mielőtt elaludtam írtam neki egy sms-t, hogy merre jár, mikor ér haza? Nem jött válasz, próbáltam hívni, semmi. Hát lefeküdtem aludni és reggel arra ébredtem hogy halál kocsmaszagúan beesik mellém az ágyba. Kérdeztem hogy még is hol a frászban volt, mire annyi volt a válasz, hogy kicsit eldurvult a buli és már aludt is. Forrongok a dühtől. Nem igaz, hogy legalább egy sms-t nem lehet írni, hogy nem jövök éjfélkor, majd csak reggel, itt és itt alszok... Jelenleg azt sem tudom már mire gondoljak! Hol aludt? Már olyanok jártak a fejemben, hogy biztos valami csajjal van, azért képtelen felvenni a telefont.

Ki vagyok bukva. Ez mostanában a harmadik ilyen, hogy elmegy egy sörre és hulla részegen jön haza hajnalban, persze véletlenül sem akkor, amikorra mondta, hogy jön. Nekem ebből elegem van. Szeptemberben lenne az esküvőnk, de már abban is komolyan kezdek elbizonytalanodni. Nekem nincs erre szükségem életem hátralevő részéig. :( Mostanában nem tudtunk túl sok időt kettesben tölteni, megígérte, hogy elmegy ugyan, de hazaér korán és még töltünk egymással egy kis időt, beszélgetünk, várjam meg. Hát ja...

Még is hogyan kellene erre reagálnom? Ne hisztizzek, sz*rjam le?



2013. ápr. 14. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Én hagynám a fenébe.

A kapcsolatot, nem a tegnap estét.


Egyrészt nem nőtt még fel a házassághoz.

Másrészt meg nem tudnám elképzelni, hogy simán lefeküdjek, mikor azt se tudom, mi van vele, miért nem válaszol. Szóval annyira te se ragaszodsz hozzá, az az érzésem.

2013. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Velem pontosan ugyanez megesett csak én másnap de. 11-kor estem haza. :) Hál Isten a párom nem csinált belőle ügyet, ismer engem is meg a barátaimat is.


Amúgy a legnagyobb ilyen sztori az az volt amikor egy barátom még a 90-es évek elején kapott 50ft-ot az asszonytól hogy ugorjon le a boltba kenyérért ami kb 5 perc séta. Útközben találkozott pár haverral akik pont indultak a balatonra és rávették hogy menjen velük, állják az egész utat neki. Úgy egy szál rövid gatya-trikó papucs szerkóban. :)

3 napig se kép se hang (akkor még nem volt mobil), majd megjelent 1kg kenyérrel otthon hogy "megjöttem, kicsit elhúzódott"! :D

2013. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Én nem is írtam volna üzenetet,mert ilyen esetekben nem szoktak reagálni rá.Megy a buli,meg az ivászat,nem foglalkoznak a telefonnal.Most majd azt várja,hogy kiosztod majd rendesen.Nem szólnék semmit,nem kérdeznék semmit,szépen felöltöznék és útnak indulnék délután sétálgatni,kávézóba,bárhová,és baromi jókedvűen térnék haza.Mondjuk azon el kell gondolkodnod,hogy ezt meddig vagy hajlandó elviselni.Nagy ritkán belefér talán,de ha ezt nem tudja betartani,akkor éljen az ivócimborákkal.
2013. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

"ismer engem is meg a barátaimat is"

Mármint nem úgy értem hogy ebből rendszer volt, hanem hogy néha nehezen keveredünk ki az éjszakából ha elindulunk.

2013. ápr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én totál kiakadnék, akkor is ha nem lánnyal volt. De ez ember és idegrendszer függő. Próbáld vele megbeszélni, hogy normális időpontban találjon haza. Babát terveztek? Mert ha nem változik, az lesz a vége, hogy Te otthon vagy minden este a babával, ő meg haverozik reggelig...
2013. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Volt válogatott focistánk levitte a szemetet. Aztán két hét múlva ment haza. :)))
2013. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2%
Eddig szegény srácot nem védte senki! Itt az ideje. Nem azért, de sosem értettem mikor engedélyt kell kérni, hogy elmehet-e, na és persze meg kell mondani, hogy mikor ér haza. Felnőtt ember, eltudja dönteni szerintem. Van, hogy én is elmegyek nem kérek engedélyt, hanem közlöm max vele a felállást, időpontot meg nem mondok, mert ki tudja, lehet éjfél, lehet reggel 6 ki tudja.
2013. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem gond, ha elmegy bulizni, abból sem csináltam problémát soha, de ha így indul neki, akkor ne mondja azt, hogy hamarosan jön, várjam meg, utána beszélgetünk egy jót, vagy legalább írjon egy sms-t, hogy nem jön. Én éjfél körül már feladtam, hogy jönni fog, ha nem lett volna más dolgom, biztos nem maradtam volna ébren.

Nyugodtan eltudtam aludni, mert mint mondtam sajnos nem az első eset. Ha baj van, akkor azért annyi van a haverjaiban, hogy felhívnak (erre is volt már példa hál'isten), ha nincs baj, akkor nem fogok reggelig virrasztani, amíg hulla részegen haza nem ér. Ilyenkor baromira kitudok belőle ábrándulni. Persze kívülállóként ez lehet vicces, én is jókat mosolyogtam a sztorijaitokon, de megélni közel sem olyan jó. Ha azt mondja elmegy és majd egyszer beesik, akkor nem is kerestem volna, de így azért elég rosszul esik, pláne hogy engem baromira hanyagol mostanában. Nem fogok hisztizni, amúgysem lesz ma olyan állapotban gyanítom, de hogy ma nem sokat fogok vele kommunikálni az is biztos. Mostmár tényleg elegem van ebből. Ebédet főzni sincs kedvem. Majd eszik amit talál...

2013. ápr. 14. 11:57
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem, hogy ez hiszti lenne. Ha valami nem tetszik és jogosan, akkor az már hiszti?

Nem volt szép tőle, kiábrándító, hát mond el neki, hogy ez neked így sok, beszélgessetek többet, inkább ott a gond, hogy nincs veled eleget és ez volt az utolsó csepp, ezért bizonytalanodtál el.

2013. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyszer volt ilyen, igaz mi akkor már házasok voltunk, gyerekünk is volt. Amúgy ugyanez a szitu, hogy várjam meg, csak egy kólát iszik, és jön is haza, aztán beszélgetünk, összebújunk. Ebből lett az, hogy valamikor hajnal 4 magasságában hozták haza merev részegen.

Hát én meg nem vagyok ez a veszekedős típus, de gondoltam, ha ő így, akkor én is. :)

Felkeltettem 9-kor, hogy bocs szivem, le kell ugranom a boltba, mert valamit elfelejtettem az ebédhez. Fél óra és jövök, addig vigyázz a gyerekre, utána visszafekhetsz. (gyerek 4 éves volt)

Aztán én is elfelejtettem hazajönni. Telefont sem vettem fel, pedig du. 2-től már kb folyamatosan hívott. Aztán 4 órakor hazatipegtem, ő persze már habzó szájjal várt (egyébként ebéd volt a hűtőben, szóval éhen azért nem haltak miattam), hogy hol a fenében voltam. Én meg azt válaszoltam, hogy bocs szívem, kicsit megcsúsztam.

Napokig duzzogott, de soha többet nem ment el úgy, hogy azt ígéri, hogy jön, aztán mégsem. Persze olyan már volt, hogy elment bulizni, és reggel jött meg, de ha eleve erről van szó, akkor én sosem csinálok problémát ebből. :)

2013. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!