Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most normális, hogyan kébe...

Ez most normális, hogyan kébe lereagálnom?

Figyelt kérdés

A minap felhívott az exem uj barátnője h terhes. Kérdezem tőle h nekem ehez mi közöm van,fel akarnak kérni keresztanyának vagymi? Erre mondja csak szól h már semmi esélyem az exnél,nem csábíthatom vissza. Én annyit mondtam h ezzel engem hagyjon békén,és letettem, Azóta hivogat,de nem veszem fel a telot neki. Azt se tudom honnan tudja a tel.számom. Hívtam exemet h rákérdezzek h mit nyaggat a nője,de csak egy sms-t kaptam a csajtól h megmondtam h egy család vagyunk. Komolyan nem értem.

hozzáteszem hónapok óta nem beszéltem ex-emmel. Két hete a buszon találkoztunk,akkor beszéltünk,de csak sablonos dolgokról.


2010. szept. 7. 19:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bolond, vagy valaki más zaklatja őket a nevedben.
2010. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja járnak és már terhes? Ehhez csak gratulálni lehet.

Küld el ezt az exednek:

http://www.youtube.com/watch?v=Fitxofd7kOA&feature=related

2010. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
lassan egy éve járnak,mondjuk engem nagyon nem izgat h terhes. SEmmi közöm hozzá,nem értem mit nyafog nekem csaj :S Idegesít h hívogat. És még számon kérni se tom az ex-emet h vmit csináljona bolond nőjével. Úgy látszik mivel szakítottunk már nem is beszélhetek vele :S vagy nem tom
2010. szept. 7. 19:42
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas a lány, nem csak terhes. Ezek szerint féltékeny rád, ergo irigy, fél tőled, sokra tart. Ha nem félne akkor nem keresne.
2010. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

19:40 XD ez nagy volt!


Talán valahogy ezzel a szöveggel?

"ki mit vet, úgy arat"

Kicsit gúnyos hangnemben...


Vagy válts számot, vagy mond meg neki, hogy ha tovább folytatja a zaklatást, rendőrségen feljelented...és nem lesz nehéz beazonosítani, hogy ki hívogat téged...


(amúgy azért csinálja,mert az exed biztosan téged "istenít", hozzád hasonlítja a csajt és a csajnak ez nem tetszik... -ezt tutira tudom, mert már voltam hasonló helyzetben!-)


Amúgy ki szakított kivel? (lényegtelen, csak kíváncsi vagyok:))

2010. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

Mint írtad, terhes a lány. Ilyenkor bekavarodnak a hormonok és olyan dolgokon problémázik illetve kiakad, amik korábban eszébe sem jutottak.


Ha szemét lennék én elkezdeném rápörgetni, hogy de igenis fülig szerelmes vagy az exedbe és titokban találkozgattok :DDDDD

2010. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%
nők...
2010. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

exek idióták... exem csaja engem is zaklatott volt h hajnal 4kor írt h agyonver ha nem megy haza a srác közben 1hónapja nem is láttam, már terhes voltam a páromtól hozzá kell tenni 1utcára laktak tőlünk és a srác rendszerint járt be melóba mert legjobb barátja is ott dolgozott, párommal haverok voltak tehát az h találkoztunk néha nem direkt volt. a nő viszont majd egy évig zaklatott hiába cseréltem számot párom állította le amikor ocsmány módon szídott neki (1x találkoztunk akkor is kifejezetten kedves hangnemben beszélgettünk).

a párom exe aki kolléganőm volt meg akkor kezdett el zaklatni általában részegen késő este mikor a fiunk megszületett, h meséljem el mi van a párommal meg hasonlók, állítólag bekattant amikor szültem.

2010. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Sms-t írj az exednek, hogy vakarja le rólad a barátnőjét. Abba nem tudna szerelmi vallomást magyarázni.
2010. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%

"én elkezdeném rápörgetni, hogy de igenis fülig szerelmes vagy az exedbe és titokban találkozgattok :DDDDD"

Simán megjátszanám.. Azzal a kiegészítéssel, hogy holnap majd találkozunk és csinálunk ezt-azt. ;)

2010. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!