Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most normális, hogyan kébe...

Ez most normális, hogyan kébe lereagálnom?

Figyelt kérdés

A minap felhívott az exem uj barátnője h terhes. Kérdezem tőle h nekem ehez mi közöm van,fel akarnak kérni keresztanyának vagymi? Erre mondja csak szól h már semmi esélyem az exnél,nem csábíthatom vissza. Én annyit mondtam h ezzel engem hagyjon békén,és letettem, Azóta hivogat,de nem veszem fel a telot neki. Azt se tudom honnan tudja a tel.számom. Hívtam exemet h rákérdezzek h mit nyaggat a nője,de csak egy sms-t kaptam a csajtól h megmondtam h egy család vagyunk. Komolyan nem értem.

hozzáteszem hónapok óta nem beszéltem ex-emmel. Két hete a buszon találkoztunk,akkor beszéltünk,de csak sablonos dolgokról.


2010. szept. 7. 19:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
15%
Ha már nem érdekel az exed, minek foglalkozol a csaj smseivel? Ha tovább nyaggat írd meg neki, hogy nem érdekel téged az exed sem ő, és ha még tovább nyaggat cserélj telefonszámot.
2010. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
te nem foglalkoznál vele ha vki zaklat???
2010. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%

Pártolom azt a választ, miszerint:

1. SMS az ex-nek, hogy koptassa le rólad a nőjét, de baromi gyorsan, mert különben feljelented zaklatásért.


2. Ezutáni megkeresések, telefonokat, SMS-eket gyűjteni, majd tényleg feljelenteni zaklatásért.

2010. szept. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék tel.számot cserélné ez miatt a bolond csaj miatt. Több fontos helyen is ez a szám van megadva,meg elég sok közeli barátommal telefonon tartom a kapcsolatot,és ők is ezt a számot ismerik.

Engem nem érdekel h terhes,leszarom. Irtam a volt pasimnak h vmit csináljon a nem normális nőjével,mert különben fel jelentem,erre a csaj ir h a hamis sms-em őt nem téveszti meg. Basszus semmi közöm a volt pasimhoz,nem tudom mit nyavalyog nekem!

Arra gondoltam h szólok anyámnak h beszéljen a csaj a szülievel,hátha azok tudnak hatni az agyára.

Nekem nincs időm rendőrségre futkozni ez miatt a zaklatás miatt :S

2010. szept. 11. 07:19
 15/22 anonim ***** válasza:
38%

Tök egyértelmű, hogy féltékeny rád a csaj. Vagy azért mert jobb nőnek tart téged magánál, vagy mert tudja, hogy a pasija még mindig vonzódik hozzád vagy ...


Igaz, hogy a terhességi hormonok megzavarhatják az embert, de azért őrültet mégsem csinál egy normális emberből, ehhez kell egy alaptermészetbeli defektesség is! :))))


Én sem cserélném le egy ilyen őrült miatt a számom, engem is hívogatott egy csaj egyszer így, mert féltékeny volt, hogy vonzódunk egymáshoz a pasijával. Arról pedig nem én tehettem, hogy ő már kevés neki! (nem is tartott nekik már sokáig a dolog egyébként)

Ha te sem tettél semmit, akkor "tojjál" rá, vagy max. ha nem hagyja sehogy sem abba, és az exed sem állítja le, akkor lehet, hogy én is bejátszanám, hogy "igen még mindig találkozgatunk ..." dolgot!

:S :P

2010. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
19.40 tényleg szó szerint állati volt! :D :D :D
2010. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
13%

ez a video...az is barom, aki tűri, nálam nem merne íy egy gyerek sem hisztizni, aki hagyja ezt, meg is érdemli


Nyugodtan mond meg a terhes nőnek, hogy a használt pasidat már nem fogod újra hordani... avgy vmi hasonló.


És tényleg, ha enm hagyja abba, akkor smsek elmentése és feljelentés...és hogy nincs erre időd? Miért? Arra van, hogy ezen mérgelődj..de ne aggódj, szülés után nem lesz ideje erre, és ha ki akarsz vele tolni, legyél szemét mond meg, hoyg szülés után a kitágult hüvelyéhez képest a tiéd mennyivel jobban fog esni...!!


Ha elvetné a sulykot!! Csak akkor, mert ez egyébként egy nagyon szemét bezsólás lenne, de azért mert valaki terhes, még nem lehet mindent elnézni neki...

2010. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
75%

"legyél szemét mond meg, hoyg szülés után a kitágult hüvelyéhez képest a tiéd mennyivel jobban fog esni...!! "


XDDDD


HA nagyon nem akarod lecserélni a számod, akkor íme pár beszólás, hogy hogy vedd fel a telefont, hogy kiborítsd a bilit (persze ha tudod hogy ő hív)

-dartvéter hangja...(mély szuszogó)

-mintha jóban lennél az exeddel: (ne várd meg még beleszól, hanem egyből kezdj bele: Óh, édes, de örülök hogy hívtál, éppen most gondoltam rád, ügye átjössz este? vagy szuszogva (mintha szexelnél) mondd azt neki, hogy jah, édes éppen 2 percet késtél, és már nem tudtalak megvárni úgyhogy én már túl vagyok a telefonszexszen...

- passzold át a telód a pasidnak, és játssza meg hogy ő a férje (ergo expasid) vagy egyszerűen mondja be azt hogy rossz számot hívott...

- "uno momento, por favor" vagy egyéb gagyi szöveget mondj be neki... egyik ismerősömet is zaklatták, és ő bevetette a kínait: csing csan hecsat... neki bejött az életbe nem hívták többé, mert azt hitték, hogy külföldön van és az ugyebár sokba kerül a hívónak...

- Ön emelt díjas számot hívott, kérem tartsa...(komoly hangon)

- Ön a 112-t hívta, a kezelő bejelentkezéséig kérem tartsa....

- Tájékoztatjuk, hogy a beszélgetés a rendőrségen rögzítésre kerül, kérem várjon a kapcsolásig...

2010. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Tényleg elviccelhetnéd.
2010. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez a lány bolond, vagy v.ki az ő nevében hívogat téged. Tiltasd le a számot, amin keres.
2010. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!