Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy kéne ezt...

Mit csináljak? Hogy kéne ezt lereagálnom?

Figyelt kérdés

a kérdés nem a legjobb de mindegy.

szóval az van hogy 13/l vagyok és még soha nem volt igazi nyaram. ezalatt azt értem hogy szinte "midnig" otthon ültem egyedül.

most érkezett el az az "idő" hogy tudnék majd a barátaimmal lógni meg ellenék velük. programok strand stb.. és anyámnak LEHET hogy lenne munkája februártól németországban.ez még nem biztos januárban derül ki hogy kell-e mennünk vagy nem.

Csak az a baj hogy szerintem életem legjobb nyara elé néznék, meg van egy hagyomány hogy minden évben megyünk a sulis táborba stb.. és most minderől lekéne mondanom a német út miatt, úgy hogy EGY SZÓT SEM TUDOK NÉMETÜL:(

teljes sokkban vagyok,most kaptam új biciklit már eltrveztem hogy nyáron mi mindent csinálnék stb. és olyan sz*r hogy lehet hogy mindent itt kell hagynom,úgy hogy nemtudom hogy mi vár rám. És a barátnőimet,az ismerősöket,rokonokat is itt kéne hagyni,és tényleg nem tudok semmit németül.:(

ti ezt hogyan reagálnátok le?

nemtudom nkeem hogyan kéne..:(

nagyon rossz érzés,mert eddig tényleg nem volt "igazi nyaram" és most az lenne szerintem. és mindezt itthagyni az ismeretlenért...:S

mit gondoltok?

(bocsi ha esetleg kisregényt írtam volna.:) )


2010. dec. 25. 20:45
 1/1 szamóca. ***** válasza:

azt gondolom hogy 13 évesen nem áll meg a világ...persze, kellemetlen godnolom... de jövőre is lesz nyár, nem ez az utolsó alkalmad hogy jó nyarad legyen.

ha annyira nem akarsz elmenni mondd el ezt anyukádnak.

2010. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!