Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek az én helyemben?

Ti mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés
29 évesen még mindig a szüleimmel élek, barátnő és saját család nélkül! 6 éve vettem egy autót, amit még 1 évig kéne fizessek, de egyre kevésbé bírom. Tavaly elvesztettem a munkám, amiből tudtam fizetni a kocsit. A szüleim viszont egyre inkább kikészítenek. Egyszerűen ott tartok, hogy nem bírok tovább velük élni. A probléma ott van, hogy a kocsi apám nevén van, ő hallani sem akar arról, hogy eladjuk, így nem hagy nekem sok választási lehetőséget. Itthon nem találok megfelelő munkát, ami most van, épp csak elég a számláimra, de élni nem tudok belőle. Van viszont egy lehetőségem arra, hogy kimenjek külföldre, de a kocsit és a külföldet együtt már nem bírom. Egyszerűen nem tudok dönteni, nem akarom a szüleim nyakába varrni, amit én vállaltam,viszont ők meg nem támogatják a külföldet, de így meg már nem tudok élni. Azt érzem, hogy haldoklom és egyre jövőtlenebbül látom az életem. Ti mit tennétek a helyemben?
2013. ápr. 12. 21:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

29 évesen nem a szüleid döntése a külföld,ne legyél már ennyire függő tőlük.

Hát,hogy fogsz talpra állni így?Menj ki szépen,aztán,ha meglátják,hogy végre lesz pénzed,megváltoznak ők is.

Válaszom mindenképpen mennék és meg is ettem mindenféle szülői ellenállás ellenére is.

Most már nem is ott tartok,ahol rég.

2013. ápr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!