Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Cirka másfél éve megismertem egy lányt Ő 19 éves én 28. Szülei elváltak, mikor megismertem épp akkor költözködött vissza az anyukájához... Nem túl fényes anyagi helyzetben éltek, de megvoltak! Tavaly június óta a lány nálam lakik, a szülei anyagilag egyáltalán nem támogatják... novemberben a a lány összeveszett az anyukájával (anya hülyesége..., hosszú történet) és elvette mindenét a lánynak még a lakáskulcsát is... Azóta az anya nem keresi a barátnőmet, barátnőm néha szokta, de akkor sem törődik Vele az anyja, nem érdekli! (sajnos) Barátnőm apja külföldön dolgozik, de mikor hazajön egyből elherdálja a nőjére és egyéb dolgokra a pénzt, úgy hogy néha még vissza menni sincs pénze... Tőlünk kért már többször pénzt, de mindig csak ígérget, hogy majd vissza adja, de soha semmi... Csak akkor keresi barátnőmet, ha valamiben segítségre szorul (pénz vagy vigyük el valamerre)... Most is kért kölcsön pénzt, de most már nemet mondtam neki, mert ez így nem mehet tovább... és még Ő van besértődve...


Sajnos ezek miatt a dolgok miatt sok feszültség és stressz van a kapcsolatunkban :/ ami lassan már fél éve így van...

Ti mit tennétek, de kérlek normális válaszokat írjatok!


Személy szerint nekem már elegem van ebből az egészből, ha így folytatódik, akkor akár még a kapcsolatunk rovására is mehet...


2013. ápr. 9. 23:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék és nem is fogok vissza élni a helyzettel az utcára sem akarom kitenni, csak már fél éve próbálom megoldani a gondokat és elég nehézkesen megy... mert ugye kötődik hozzájuk és fáj Neki ha nemet mondok a faterjának... Meg az előbb elkezdte a faterja, hogy azt hitte ránk számíthat szöveget...
2013. ápr. 10. 14:30
 12/12 A kérdező kommentje:
"Amikor belevágtam" akkor még nem volt ennyire terhelt a környezet, de nem is ez a lényeg, hanem az hogy sikerüljön megoldanunk...
2013. ápr. 10. 14:31
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!