Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi motiválhatja ezt az apát?

Mi motiválhatja ezt az apát?

Figyelt kérdés
2ember által akart babárol van szó.mi motiválhat egy ilyen apát aki ennek ellenére rá sem néz a gyerekére.de még nem is érdeklödik hogy egézséges.mekkora.?

2013. ápr. 9. 07:58
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező (#6), ez az esetek többségében úgy müxik, hogy egy férfi akkortól fog a gyerekhez magához kötődni, ha már tud vele mit kezdeni, legalább értelmesen kommunikálni, addig marad az általa éppen szeretett vagy nem szeretett nő gyereke, és a gyerekhez való viszonyát egyértelműen meghatározza a nőhöz való viszonya. Az esetek többségében ez így van.


Ez a "egy férfi igenis akar gyereket aztán mikor rájön hogy innentől más élet következik felveszi a nyúlcipőt.én sajnos igen" meg nem túl ritka, csak épp az esetek egy jó részében sem nem véletlen, sem nem szükségszerű. Egy férfi az esetek többségében nem azzal a tudattal vállal gyereket, hogy az majd ki fogja szorítani a helyéről a párkapcsolatában, és ha mégis azt tapasztalja, hogy megváltozik a párja hozzá való viszonya, akkor azt bizony le fogja reagálni.

2013. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
....
2013. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
kedves 12 a véleményed érdekelne.....ez most blablabla vagy rohadjon meg?
2013. ápr. 9. 09:11
 14/38 anonim ***** válasza:
Bocs, véletlenül küldtem el a pontokat.... A véleményem az, amit mar írtam: az enyém volt a 7. es a 10. válasz.
2013. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
8as Nálad az igazság.Ment a zöldkéz.
2013. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
igazábol örülnék ha egy ilyen apa irna legalább itt személytelenül elmondhatná a verzioját ....ha már a mienk ilyen nyomi.
2013. ápr. 9. 09:43
 17/38 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen típusú emberek. Addig érdekli őket valami, amíg az nem jár nagyobb felelősséggel. Apám ugyanezt csinálta velem, amikor megszülettem. Majd később vett egy kutyát. Előtte minden álma egy családcentrikus labrador kutya volt, de miután beszerzett egyet, két hét múlva ki akarta dobni az út szélére, mert elege lett. Pedig sejthette volna, hogy milyen egy kölyökkutya. De nem engedtük. Mint ahogy engem sem engedett anyám intézetbe tenni. Rohadjon meg az ilyen apuka, levágnám a faßát, hogy ne cseszhessen ki több gyerekkel.
2013. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
kérdező16 Az ilyen emberek sosem fognak mert gyávák. Gyávák még ahhoz is, hogy a cselekedeteikkel szembe tudjanak nézni, amit más emberekkel szemben tettek. Még ahhoz is. Nem hogy egy másik élőlénnyel annak a szemébe nézve. Az anyáról már ne is beszéljünk.
2013. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
17es értem amit irtál.de mégsem ....ezekbe az emberekbe akkor a Jóisten elfelejtett LELKET tenni.még az állat is bizonyos ideig ragaszkodik a kölkéhez...
2013. ápr. 9. 09:58
 20/38 anonim ***** válasza:

Kérdező (#16), én (#11) férfi vagyok, és nagyon szívesen válaszolok, ha felteszel egy ennél konkrétabban indokolt kérdést, hogy "babájuk sok probálkozás után megfogan.aztán természetesn felmerülnek kérdések.-sajnos nem értenek egyet.ekkor apuka fogja magát világgá fut".

Mert ugye, ha "sok próbálkozás után megfogan", akkor itt egy hosszú és mély kapcsolattal állunk szemben, nem a "véletlenül bekaptam a legyet" effekttel. Ennek tükrében meg el nem tudom képzelni, hogy mik lehetnek olyan kérdések, amelyek "természetesen aztán" merülnek fel, és nem előre...

Szóval, amit általánosságban le lehet írni, azt leírtam a #11-ben, ha ennél konkrétabb válasz kell, akkor konkrétabban kellene ismernem a szitut.

2013. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!