Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem le apát?

Hogyan beszéljem le apát?

Figyelt kérdés
A barátom megütött és ezt elmondtam apának mert látta rajtam, hogy valami nincs rendben és addig piszkált amíg el nem mondtam neki, akkor azt mondta, hogy kitekeri a nyakát hiába próbáltam lenyugtatni, hogy ez kettőnkre tartozik és majd én elrendezem, tök idegbeteg.
2013. márc. 2. 00:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Igaza van.Ne akarj olyan pasit,aki megüt.
2013. márc. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Argloss ***** válasza:
79%
Talán némileg lenyugodna ha biztos lenne benne, hogy egy ilyen hibát nem fogsz elnézni. Ettől persze még lehet, hogy elveri, de aki visszaél a testi fölényével egy nővel szemben az megérdemli hogy megtanulja milyen gyengébbnek lenni a másiknál...
2013. márc. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jó ez most nem ilyen egyszerű, hogy megütött és kész, azért volt előzménye: nagyon rossz napja volt és én is még rátettem egy lapáttal a "nyávogásommal".
2013. márc. 2. 00:22
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Remélem agyonveri, üzenem neki, a gyomrát verje szarrá, arról nincs látlelet :)
2013. márc. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
megérdemli... még te akarod védeni?!
2013. márc. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Ja, persze, volt rá oka, aztán legközelebb is lesz, majd megint... Az nem kifogás, hogy rossz napja volt, ha pedig mellé nyávogtál (ja, mindenki más a hibás, nem ő), akkor egyszerűen hátat kellett volna fordítania neked és otthagyni. Apádnak tök igaza van, én nő vagyok, valamelyik lányomat megütné a barátja, a csontját törném.

Apádtól az a minimum, hogy soha többet nem engedi be a házába.

2013. márc. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt rá oka?

Nem volt rá oka! Később egyre kisebb "okok" is elegendőek lesznek, hogy megüssön.


Nem vagyok híve, hogy a szülők beleszóljanak a gyerekeik kapcsolatába, de most egyetértek vele!

Hozzám többet egy ilyen alak be nem tehetné a lábát.

2013. márc. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Argloss ***** válasza:
Esetleg együtt maradtok és lesz gyereketek. A baba sír a barátodnak meg nagyon nagyon rossz napja van. Csak kicsit megüti vagy megrángatja, hogy hallgasson már el végre. És el is hallgat, de örökre. Nem biztos, hogy túl jó dolog ez a csak azért ütött meg dolog...
2013. márc. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8, szerinted a gyerekeket sokkal gyakrabban bántalmazzák az apák, mint az anyák?


Kérdező, majd lenyugszik, az viszont várható, hogy hosszú ideig igen hűvös viszonyt fog ápolni a pároddal, még azután is, hogy ti esetleg megbeszélitek és kibékültök. Ezért nem feltétlen szerencsés családtagokat bevonni a párkapcsolati konfliktusba, HA az a szándékunk, hogy ne szóljanak bele...


#2, #4, #6, a bántalmazásra nem a kontra bántalmazás, erőszakra nem erőszak a jó megoldás, enyhén szólva is nagy felelőtlenség ilyeneket ajánlgatni... (meg a kimenetele is kérdéses, ugye...)

2013. márc. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz egy lányod, akkor megérted. Ez ösztönös.
2013. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!