Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem le apát?

Hogyan beszéljem le apát?

Figyelt kérdés
A barátom megütött és ezt elmondtam apának mert látta rajtam, hogy valami nincs rendben és addig piszkált amíg el nem mondtam neki, akkor azt mondta, hogy kitekeri a nyakát hiába próbáltam lenyugtatni, hogy ez kettőnkre tartozik és majd én elrendezem, tök idegbeteg.
2013. márc. 2. 00:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Helyes, tanítsa is móresre, drukkolok apukádnak :)
2013. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy valaki megüti anyádat. Ugye milyen szar érzés? Dühös vagy és valamit tenned kell. Na ezt szorozd meg 1000x-el, kb ezt érzi apukát.
2013. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

B@sszon le 2-t a srácnak, megérdemli a kis patkány.


Ha az én tesómat megütné valami idegbeteg kis köcsög, akkor biztosan egy ideig nem tudná kitörölni a fenekét segítség nélkül... De ezt tudják is, így senki nem b@szakszik vele :D

2013. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vajon mit mondhatott neki? Mert lehet ,hogy az anyját szidta. Vannak olyan emberek akik belelátnak a másikba és szóval olyat tudnak sérteni rajta,hogy ahhoz képest egy poff semmi. Ilyenkor ha a másik szóban nem tud visszavágni akkor marad a poff. A gyengébbet tényleg nem szabad bántani de a verbálisan gyengéket meg szóban nem szabad.
2014. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!