Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem ezt meg...

Hogyan beszéljem ezt meg anyámmal?

Figyelt kérdés
Tehát kapott egy szuper álláslehetőséget.Angliába kéne kimennünk és ott dolgozhatna napi 8 órában havi 1000000 forintért.Tudom,ez állati állás,csak van itt egy kis baj.Nos én nehezen alkalmazkodok ez tény,de ő simán képes lenne itt hagyni minden ismerősünket,barátainkat stb.Nekem viszont csak a barátaim számítanak.Nélkülük egy roncs az életem,és nem vagyok senki (nyugodtan lehet fikázni,hogy egy magamfajtának még nem lehet roncs az élete,majd 30 évesen...de akkor is az lenne,bármit is írtok).És most teljesen ki vagyok akadva,tök depressziós vagyok,alig bírok aludni,anyám meg csak hajtja.Mit tegyek?Szeretem angliát,és jó a havi 1 millió,de nekem ez így nem menne.Nagyon nehezen szerzek barátokat és ettől tuti kikészülnék.Szerintetek mit mondjak neki?Mi lenne most a helyes?vagy ezt tényleg csak én hajtom túl ennyire?:((

2013. febr. 19. 19:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Milyen állás hogy 1 milkát adnak? Inkább nem is akarom tudni...


Az a baj, hogy te még nem fogod fel hogy milyen a világban a megélhetés, nem tudod mi az hogy rezsit és számlákat fizetni. Barátaid ott is leszek előbb-utóbb. Anyukádnak meg ne monj semmit. Egyszerűen nem érdemes. Neked is jó lehetőség ez, nyelvet tanulni.


Apukáddal mi van?

2013. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A szüleim elváltak,de lehet hogy igazad van...Am meg nehogy rosszra gondolj a munkával :DD
2013. febr. 19. 19:57
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
30 éves vagy. Mi a kérdés?- ha anyukádnak tetszik a munka, akkor megy, te pedig itt maradsz.
2013. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Hidd el, ha kiköltözöl külföldre, akkor nem te találsz barátokat, hanem az emberek odamennek majd hozzád, ha akarod, ha nem.
2013. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
He???
2013. febr. 19. 20:03
 6/22 anonim válasza:
62%
úristen 3#-s.. mielőtt írsz valamit, tanulj meg olvasni.
2013. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy eleinte nehéz lesz, de biztosan megismerkedsz majd új emberekkel, új helyekkel, és emellett a régi barátaidat sem kell hanyagolni, ha más nem neten beszélgettek. Gondolom ez a munka se tart örökké, illetve hazajöttök néha. Élvezd ki, hogy megismerhetsz egy másik országot. Sajnos a pénz ma már nagyon fontos, és egy ilyen lehetőséget nem szabad kihagyni. Amúgy ez az állás biztos? Nekem gyanús ez a pénz, nehogy átverjék édesanyád...
2013. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

Első vagyok. Apukáddal nem tudsz maradni?


Hallod második, keményen tolod... miből szűrted le hogy 30 éves a kérdező?!

2013. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
"majd 30 évesen"-én ebből gondoltam hogy a kérdező majdnem 30 éves. De akkor ezek szerint valamit nagyon félre értettem.
2013. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Na igen 14 vagyok...am meg apámmal nem maradnék nem az a típus...remélem értitek...am meg lehet h igazatok van...A munka meg biztos.egy régi ismerőse ajánlotta be oda,úgyhogy nem átverés
2013. febr. 19. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!