Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazán jó a kapcsolatom...

Hunter_girl kérdése:

Nem igazán jó a kapcsolatom anyámmal. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

3 éve elváltak a szüleim, anyámnak kb. 2 éve van egy új pasija vele nincs is bajom de a kölykeivel annál inkább voltak.. Ide költöztek mindig ment a veszekedés,ordibálás. És mindig minden rám lett fogva , ők voltak védve. :| Most már elköltöztek... De nagyon ki voltam abba az időbe ha nincsenek a barátaim akkor biztos megőrültem volna.. Nevelő apám elkezdett kint dolgozni Németországban, anyám bejelentette hogy lesz kis tesóm, nem igazán őrültem neki hisz az egy dolog hogy akármit szeretnék megkapom mégha idővel is de egy csepp figyelem illetve szeretet se ártana... Már 4 hónapja megszületett a testvérem. Szeretem de úgy érzem elvagyok hanyagolva, én vagyok úgyanugy mindenért a rossz, "nem csinálom meg ezt,azt.." .... anyámmal nagyon csúnyán veszekszek a suli kezdete óta, már odaáig fajulnak néha a dolgok hogy "rohadj meg,takarodj stb." ... apámhoz szeretnék költözni de ő nem épp a közelbe lakik és a barátaim,iskolám nem szeretném itt hagyni :( nem tudom mi tévő legyek! :|

Idióta megjegyzések nem kellenek! Köszi... 15/L



2013. febr. 4. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rossz otthon, akkor próbáld meg a költözést. Barátaid ott is lehetnek.
2013. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól néztek ki?
2013. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, ha elballagsz a suliból, óhatatlanul elkopnak a barátok, esetleg fősulira mész, ott új barátaid lesznek megint csak, aztán az első munkahelyen is és így tovább. Az igaz barátságnak meg nem árt a távolság, tarthatjátok a kapcsolatot. Szóval, ez ne tartson vissza a költözéstől.
2013. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igaza van előttem szólónak... Probáld meg a költözést! Barátokat szerzel úgyis, ráadádul hében - hóban meglátogathatod őket :)
2013. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ritacoronita ***** válasza:
probáld meg elfogadni a testvéredet és a anyukádat és inkább örülni a kistestvérnek mint önző mód azt érezni hogy el vagy hanyagolva.anyukáddal ülj le és mond el neki őszintén mi bánt téged.vagy ha igy nem megy irj neki egy levelet amiben részletesen kifejted hogy mi a baj mi zavar otthon.ezt akkor add át neki mikor elmész suliba vagy esetleg mikor apukádnál alszol,hogy legyen ideje gondolkodni.utána üljetek le és beszéljétek meg.minden kapcsolat mindegy hogy pár kapcsolat vagy szülői kapcsolat lényege a sok beszélgetés.ha már ott is problémák voltak mikor ott laktak az uj pasi gyerekei és most is pedig most a tesód van ott,akkor ülj le és gondolkozz el egy kicsit,hogy vajon te biztos,hogy mindent jol csinálsz?ez nagyon fontos dolog.
2013. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!