Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem ezt meg...

Hogyan beszéljem ezt meg anyámmal?

Figyelt kérdés
Tehát kapott egy szuper álláslehetőséget.Angliába kéne kimennünk és ott dolgozhatna napi 8 órában havi 1000000 forintért.Tudom,ez állati állás,csak van itt egy kis baj.Nos én nehezen alkalmazkodok ez tény,de ő simán képes lenne itt hagyni minden ismerősünket,barátainkat stb.Nekem viszont csak a barátaim számítanak.Nélkülük egy roncs az életem,és nem vagyok senki (nyugodtan lehet fikázni,hogy egy magamfajtának még nem lehet roncs az élete,majd 30 évesen...de akkor is az lenne,bármit is írtok).És most teljesen ki vagyok akadva,tök depressziós vagyok,alig bírok aludni,anyám meg csak hajtja.Mit tegyek?Szeretem angliát,és jó a havi 1 millió,de nekem ez így nem menne.Nagyon nehezen szerzek barátokat és ettől tuti kikészülnék.Szerintetek mit mondjak neki?Mi lenne most a helyes?vagy ezt tényleg csak én hajtom túl ennyire?:((

2013. febr. 19. 19:44
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

19-edik:Azt hiszem pontosan ilyen egy pénzmániás barom kommentje.Könyörgöm,tudom h nehéz az élet,és rezsi meg stb.Attól még nem vagyok hülye f*szfej,aki csak sír a barátai miatt...kíváncsi lennék rád,meg a kis világodra.Amúgy meg már Angliából írok.Kiköltöztünk :)

És tényleg nagyon jó itt..Egy évet nem kell suliba járnom,hogy addig angolul tanuljak.Most havonta 1 hetet angolozással töltök (na de az kőkemény napi 12 órás angol,pár perces szünetekkel)

És érdekes anglia,de tetszik.Egyébként furcsa hogy ennyi pénzünk van.Valamelyik nap sétálunk a plázában,és anyám azt mondja:Fiam,szeretnél egy MacBook-ot?Erre zsebből megkaptam.Nagyon állat így az élet.Minden nap mozi stb:DD

Télleg nem bántam meg,pedig mennyit sopánkodtam :DD

2013. márc. 29. 20:54
 22/22 anonim ***** válasza:

Lehet pénzmániás barom vagyok,de azért jól esik,hogy anyud csak így zsebből odatol neked egy Mac-et.Nem igaz?

Mondtam én neked,van már tapasztalatom nem ma kezdtem.Figyeld meg ha hazajössz és elmész majd a Hajógyárira bulizni mennyi kis ribit fogsz megdöngetni :D

2013. márc. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!