Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi motiválhatja ezt az apát?

Mi motiválhatja ezt az apát?

Figyelt kérdés
2ember által akart babárol van szó.mi motiválhat egy ilyen apát aki ennek ellenére rá sem néz a gyerekére.de még nem is érdeklödik hogy egézséges.mekkora.?

2013. ápr. 9. 07:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%

Biztos, hogy két ember akaratából született meg ez a baba?

Nekem ugyanis nem úgy tűnik...

2013. ápr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Ennyiböl nem lehet semmit megtudin, több infó kellene.

De valami nem stimmel, mert ha tényleg AKARTA volna a gyereket, akkor érdekelné - szerintem inkább csak belement, hogy ne nyaggassa már a nö.

2013. ápr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

tévedsz.megromlott köztük a kapcsolat,de ez csak rájuk vonatkozik attól még a gyereke vagy tévedek?

egyébként a nő nem nxaggatja sőt még a pénz miatt sem keresi.de emberileg egy nulla.egyszerűen felfoghatatlan hogy valakit ne érdekeljen a saját gyereke

2013. ápr. 9. 08:10
 4/38 anonim ***** válasza:
80%

A ferfiaknal ez maskepp mukodik...


Neki nem valosagos egy magzat, egy kisbaba. Nekik tobb ido kell a kotodeshez. Ha nem hagyja kialakulni ezt a kotodest nem is lesz. Nagyon keves olyan ferfi van, aki tudatos rakeszules nelkul egybol APAVA valik

2013. ápr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
kedves első te olyanról még nem halottál hogy egy férfi igenis akar gyereket aztán mikor rájön hogy innentől más élet következik felveszi a nyúlcipőt.én sajnos igen
2013. ápr. 9. 08:17
 6/38 A kérdező kommentje:
de ahoz hogy valoságossá váljon minimum rá kéne pillantani,nem?vagy majd mikor megjön őkelme kedve akkor azt mondja jaj van egy gyerekem is hurrá?
2013. ápr. 9. 08:19
 7/38 anonim ***** válasza:
Vagy meggondolta magat, amikor rájött, hogy a gyerek felelősség, vagy valójában sosem akart gyereket.
2013. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
60%

Az ilye férfiak olyanok, hogy csak addig vágyik valamire míg megkapja, majd ar nem kell neki. Az agya viszont csökevényes ahhoz, hogy észre vegye, hogy egy ember életéröl van szó.

Ezek a férfiak kb 3 éves gyerek szintján vannak, és addig akarnak egy kiskutyát amíg az a bolban van. Mikor nekik kell levinni kakiltatni, akkor már nem kell, túl sok nyüg, akkor már anya csináljon mindent vele.

2013. ápr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
aha.tehát foglaljuk össze lány fiu szerelmesek tervezik az életet.babájuk sok probálkozás után megfogan.aztán természetesn felmerülnek kérdések.-sajnos nem értenek egyet.ekkor apuka fogja magát világgá fut ,mert ez egyszerűbb.baba megszületik rá sem néz hát minek azt akkor ujra bonyolodik a szaros élete.majd az anya oldja meg ahogy tudja.neki EGYSZERŰ.Ő ANYA.ANYA aki sosem hagyná magára a gyermekét.ő pedig élheti tovább a szaros életét.hát én nem hittem hogy ilyen cudar világ ez ,bár a mesékből már kinöttem
2013. ápr. 9. 08:54
 10/38 anonim ***** válasza:
Ez van, sajnos, en is igy jártam. Ez az Élet....
2013. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!