Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek új lakást?

Hogyan kérjek új lakást?

Figyelt kérdés

Kaptam egyet de nagyon nem tetszik.

Hiába könyörgök nem akarják ezt eladni és venni nekem egy másikat. Pedig ez egy putri, lehetetlen benne élni!!!


2013. ápr. 8. 20:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim válasza:
62%
A szüleid vesznek neked egy lakást,te meg ilyen hálátlan vagy?Zudod,hogy hány ember él az utcán,vagy a híd alatt,és bármit megtennének,hogy egy (szerény) helyen is,de ne az utcán éljenek?És te azzal vagy elfoglalva,hogy szégyelled odahívni a barátaidat?Ki tuja,hogy a szüleid mit áldoztak fel azért,hogy neked legyen tető a fejed fölött?Erre nem gondoltál?Szégyen vagy.
2013. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim válasza:
74%

Tudod*

tudja*

előző voltam.

2013. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy egyáltalán bármit is kaptál. Ha ilyen követelőző gyerekem lenne, eladtam volna a lakást, és mehetnél arra amerre látsz. Te biztos jobbat veszel majd a saját pénzedből.
2013. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Ez valami provokáló kérdés? Tudod, mennyire irigyek az emberek. Nyálcsorgatva fognak szétfikázni. Bár nem olvastam el az eddigi hozzászólásokat, csak most fogom, ha lesz kedvem.
2013. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!