Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek új lakást?

Hogyan kérjek új lakást?

Figyelt kérdés

Kaptam egyet de nagyon nem tetszik.

Hiába könyörgök nem akarják ezt eladni és venni nekem egy másikat. Pedig ez egy putri, lehetetlen benne élni!!!


2013. ápr. 8. 20:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
88%

Kitől kaptad? Mi nem tetszik benne?


Ha ennyire nem tetszik, vegyél magadnak te másikat.

Vagy tett lakhatóvá, újítsd fel, alakítsd át stb.

2013. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
A szüleimtől. Fel lett újítva, de így sem tetszik.Eladnám, de ők a társtulajdonosok....Tiszta szégyen, nem is merek elhívni ide senkit!
2013. ápr. 8. 20:28
 3/64 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell elfogadni az ajándékot.. Ha nem tetszik, meg égő akkor menj egy albérletbe vagy vegyél magadnak egyet.

Én a világ legboldogabb emberre lettem volna ha a szüleim anno annak idején vettek volna egy kis putrit (ahogy írod)

2013. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
95%

Együttérzek veled, el is morzsolok pár könnycseppet....



Itt a válasz a pár nappal ezelőtti "Miért nem jó, ha elkényeztetjük a gyereket?" kérdésre.

2013. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
74%

Ez van, közös lónak túros a háta.

De biztos, hogy nem tudnának jobbat venni, ha annyi pénzből, amennyibe a lakás került csak putrira tellett, akkor csak ugyanilyet kapnának.

2013. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
16%
Ha a szüleid nem laknak benne, csak te egyedül, akkor add ki, ahhoz a pénzhez kicsit még hozzáraksz, és te is bérelhetsz egy jobbat.
2013. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
93%
Szegénykém. Én egyet sem kaptam, még a sátramat is magamnak vettem, igaz, először Apuval ketten állítottuk fel.
2013. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez egy élhetetlen putri, akkor add a szüleidnek a tulajdonjogodat (hiszen neked nem kell), és old meg úgy, ahogy az átlag fiatalok. Menj albérletbe, gyűjts sok pénzt, majd vegyél hitelre egy neked tetszőt!
2013. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
91%
Atyaág de ostoba vagy. Más össze tenné a két kezét ha csak úgy kapna egy lakást... Szégyen vagy.
2013. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyire nem kell, add nekem :)
2013. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!