Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek új lakást?

Hogyan kérjek új lakást?

Figyelt kérdés

Kaptam egyet de nagyon nem tetszik.

Hiába könyörgök nem akarják ezt eladni és venni nekem egy másikat. Pedig ez egy putri, lehetetlen benne élni!!!


2013. ápr. 8. 20:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
84%

Nem mellesleg az öreg szomszédok olykor nagyon hasznosak, a fiataloknál sokkal hamarabb kiszúrják pl. ha egy rakás betörő épp rámolja kifelé a lakásodat, de még gyakran azt is, amikor szemrevételeznek. Eddig mindegyik albérlet mellett, amiben laktam, nagyon kedves idős házaspár lakott, adtam nekik kulcsot is, hogy ha valami baj lenne (pl. kiönt a mosógép), tudjanak csinálni valamit.

Mondjuk bulizni nem nagyon lehet tőlük, de hát Istenkém... Egyébként én mindig meg tudtam beszélni, sosem zavarta egyik nénit-bácsit sem.

2013. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
71%
Ne mondd már, hogy ezen fennakadsz! Bár, a kérdésben sok fake-elem van, erősen uszítás-szagú az egész:))
2013. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
81%

Anyám! Kap egy lakást, ilyen csóró világban, és még rinyál is,hála helyett. Mert öreg a szomszéd..

Örülj neki, hogy ilyen helyre pottyantott a gólya.

Mi, a maradék, akik fene tudja, meddig spórolunk a saját lakásra, kihez forduljunk panasszal? A gólyához?

Egyszer már tényleg feltetted a kérdést.

Csodák csodája, senki nem sajnált, szegény, most kezdi az egyetemet (19 éves), és CSAK egy putrit vettek neki a szülei. Nem láttál még akkor putrit, ha egy ilyet annak nevezel.Add valamelyik hajléktalannak, nem hiszem, hogy panaszkodna. Sokan nem panaszkodnának, köztük én sem.

2013. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
68%
Nem megszokott!!!
2013. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
69%

Azt kérdi, nem megszokott-e, háhh, még azt kérdi :)))) Komolyan kérdezed?


Jó, calm down, take a deep breath...


Nos. Nem, nem megszokott. A legkevésbé sem megszokott. Lassan már az sem megszokott, hogy egyáltalán lakása legyen az átlag embernek. Ööhhm a kripta lakásnak számít? Akkor esetleg a kriptára lehet gyűjtögetni, az kb. megfizethető, ha egy életen keresztül spórol. Mondom, az átlag ember.


Got it?

2013. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
69%
Atyaég, ez legyen a legnagyobb bajod, saját lakásról van szó, ami csak a tied, én összetenném a két kezem ha kapnék egyet ahol végre nyugodtan tanulhatok, senki sem zavar és nem tartanak bulit a szomszéd szobában.
2013. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
83%
Ohh, ilyet a csórók kapnak, micsoda szavak... Hát nagyon tévedsz a csórók semmilyen lakást nem kapnak... Mi az, hogy a csórók kapnak, nem te? Te kinek képzeled magad? Neked ez csak így jár?
2013. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
83%

de hisztis vagy fiú létedre :D

21-l

2013. ápr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
84%
De mitől putris? Rossz környéken van? Rád omlik a plafon? Nincs felújítva?
2013. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
63%
Istenem,ha ilyen hisztis lennék mint te elásnám magam!!Ajándék lónak ne nézd a fogát,húzz el dolgozni azt vegyél magadnak olyat amilyen tetszik és akkor nem kell itt sírnod mint egy 6 éves kislány akinek elvették a játékát.
2013. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!