Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek új lakást?

Hogyan kérjek új lakást?

Figyelt kérdés

Kaptam egyet de nagyon nem tetszik.

Hiába könyörgök nem akarják ezt eladni és venni nekem egy másikat. Pedig ez egy putri, lehetetlen benne élni!!!


2013. ápr. 8. 20:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
81%
Milyen érdekes, Édesapám nagymamai örökség lakása pont olyan, amilyet leírtál. Nem kaptam meg a tulajdonjogát, de azt a lehetőséget igen, hogy a saját pénzemen felújíttathattam és kiadhattam a saját hasznomra. Megtettem, jól éltem belőle. Látod, amíg te sírdogálsz, én tanulok, és élek. De az a te dolgod, ez meg az enyém.
2013. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
65%

Te jó ég, hát ez nem volt jó vétel! :((

Barátnőmék most adták el ugyanennyiért az 1 + 2 félszobás lakásukat, amit egyáltalán nem kell felújítani az új tulajdonosnak. 4. emeleti, napfényes.

2013. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
89%

"és csupa öreg a szomszédom...."


Vazze!

Nem homályosítottak fel, hogy a szomszédok nem tartozékai a lakásodnak??!

2013. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
81%
Szóval hivatkozz arra, hogy mások ennyi pénzből minőségibb helyet találtak, mutass nekik hirdetéseket, ahol ugyanennyiért jobbat is eladnának. Akkor biztosan meggondolják magukat.
2013. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
87%

Egyetértek az egyik válaszolóval. Add vissza a lakást, aztán kezdj neki a spórolásnak, és lássuk, meddig jutsz.


Nekem két diplomám van, és most teperek a harmadikért, szóval elég jók a képességeim, és tudod, hogy lesz lakásom?


Spórolok.


Havi 20 ezer forintot nagy nehezen félre rakosgatok lakástakarékkasszán, és Isten tudja, hány év után fog 7 milla összegyűlni.


Ne légy már ilyen nyeszlett kis gazdagfióka. Tessék nekilátni és dolgozni, és lásd meg, mit ér 7 milla, mennyi munka, mennyi energia, mennyi idő, mennyi szeretet kell hozzá, hogy valakit megajándékozz egy lakással.


Addig szerintem egy szavad nem lehet.


26/N

2013. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 Pötyös Panni ***** válasza:
18%
Ha nem kizárólag a Te tulajdonod akkor nem is a Tied.Mért nem csak a Te nevedre vették? Ha nem tetszett, mért írtad alá az adásvételi szerződést?
2013. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
88%
Kamu, felesleges válaszolni.
2013. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
87%
Kamu vagy nem kamu, de ezt a kérdést már egyszer feltetted, akkor is leoltottak, mint a sz.rt. Miből gondoltad, hogy ez most másképp lesz?:D
2013. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu?

És a szüleim sem DOLGOZTAK a pénzért, hanem örökölték.

És bátyám is kapott, de ő sokkal jobbat

2013. ápr. 8. 21:52
 20/64 anonim ***** válasza:
80%
No problem. cseréld el az enyémre. 40ezres gázszámla per hó az garantált.cserébe hideg is, meg sötét is, mint a kripta. de az enyém, a két kezemmel festettem-lambériáztam ki. így mindenki bekaphatja aki csak sandán mer nézni rá
2013. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!