Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek új lakást?

Hogyan kérjek új lakást?

Figyelt kérdés

Kaptam egyet de nagyon nem tetszik.

Hiába könyörgök nem akarják ezt eladni és venni nekem egy másikat. Pedig ez egy putri, lehetetlen benne élni!!!


2013. ápr. 8. 20:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
79%

Úristen, elfuserált egy ember vagy te, hallod!

Más összetenné a két kezét, ha lenne lakása, te meg itt nyivákolsz, mert neked nem megfelelő.

A szüleid helyében kivágnálak kicsit az utcára, megnézném, 1-2 hét múlva még mindig olyan szörnyűnek látod-e a lakást, amit csak úgy neked adtak!

2013. ápr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy ez szerintem is kamu, lázító kérdés.

Tudja nagyon jók a kis idióta tini, hogy a mai világban ez kivágja az embereknél a biztosítékot, hiszen ezrek félnek attól, hogy utcára kerülnek.

Csak sok hozzászólást akar szerezni.

2013. ápr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
17%
jójó...ha lesz időm sajnállak majd! :)
2013. ápr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:

Azért eléggé elhatárolódtunk a feltett kérdésemtől.

Nem érdekel, hogy ki szerint érdemlem meg és ki szerint nem.

Én MÁSIKAT akarok!

És tudom, hogy van több pénzünk, mert ezen a lakáson a tesómén és a saját házunkon kívül van még jópár ingatlanunk, meg láttam a banki lapukat is, még akkor is tudnának venni egy 10 millióst, ha ezt nem adnánk el.


Valahogy rá kellene beszélnem őket, hogy vegyenek nekem újat, csak nem tudom, hogy hogyan.

Ebben kérek segítséget és nem pofázást arról, hogy mit érdemlek meg és mit nem!


És aki szerint ez kamu, akkor írja már meg, hogy miért?! Szánalmas!!!!

2013. ápr. 9. 08:53
 45/64 anonim ***** válasza:
64%
Kis idióta.
2013. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
87%

Minden problémára a kommunikáció az egy egész jó megoldás. Azon kívül pedig mint látod, a kérdésed felháborító.


Nincs nagy szociális érzékenységed, úgy látom túl nagy érzelmi intelligenciád sem. A szeretet készségét sem sikerült elsajátítanod, ez is jól látszik.


Bár a társadalom 90%-a nem tud olyasmit megengedni magának, amit te kaptál, te kötöd az ebet a karóhoz, és akkor is beledöngölöd a nagyvilágba, hogy gazdag vagy és megérdemled. Ezzel a mentalitással nem fogsz messzire jutni, hogy mi a boldogság, békesség, önzetlen szeretet, mind hiányozni fognak az életedből, ha így folytatod.


Bár a megadott válaszok, mint, hogy egyszerűen beszélj a problémáról az érintettekkel nem volt számodra kielégítő válasz, én azt tanácsolom fogadd meg. Bizonyára van miről beszélnetek a szüleiddel, ha eddig fajult a gyermeknevelés.


Azon túl pedig már te is nevelhetnéd magad. Könnyen találhatod magad nagyon mélyen és nagyon magasan is a mai világban, semmi sem statikus. Ha megtanulsz helyes értékrend szerint gondolkodni és élni, azt mondhatom, még boldog is lehetsz.


Az apró dolgokban rejlő értékek sokkal nagyobbak, mint a nagy dolgokban láthatóak. Koncentrálj arra, hogy mire tanít téged egy kis lakás, mire tanít az itt hozzászólók véleménye, figyelj a saját világodon túlira is.


Igazgyöngyre nem mindig ott lelsz, ahol elképzeled, hogy van. Igazgyöngyért keresni, kutatni és küzdeni kell.

2013. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
73%

Biztos valami politikából, mások kárára meggazdagodott, újgazdag vidéki potentátok.

Azok ilyen szánalmasan se**fejek.

2013. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy igen, az igazi gazdagsághoz intelligencia is társul, és egy intelligens gazdag ember a gyermekét is megtanítja a pénz értékére. Az utolsó válaszolónak valószínűleg igaza lehet.


A kérdés fel sem merülne egy olyan gazdag csemete esetében, aki olyan gazdag emberek gyermeke, akiknek nem valami piszkos módon jött össze a vagyon, hanem generációk véres verítékével.

2013. ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 Bence_ ***** válasza:
88%

Már elve a kérés rossz!

"Én MÁSIKAT akarok!"

Erről nem te, hanem a szüleid tehetnek. Foglalkozniuk kellett volna veled. Példát mutatni, mi az alázat, szeretet ,tisztelet.

Számomra a megfelelő az ha a gyerekem ezt mondja.

Én másikat SZERETNÉK!

Próbáld meg így. Lehet sikerül.

2013. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy önköltséges, és nem államilag finanszírozott felsőoktatási intézményben szeretnél diplomát. Ne a mi adónkból akarj már "értelmiségi" lenni.
2013. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!