Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek új lakást?

Hogyan kérjek új lakást?

Figyelt kérdés

Kaptam egyet de nagyon nem tetszik.

Hiába könyörgök nem akarják ezt eladni és venni nekem egy másikat. Pedig ez egy putri, lehetetlen benne élni!!!


2013. ápr. 8. 20:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
60%
#28, kérdező, hát most már b*szd meg, de tényleg, és az sem érdekel, ha kimoderálnak. Mert akkor ebben a szájba rakott országban legalább 8 millió olyan van, aki még csóró se, mert k*rvára nem tud semmilyen - érted? SEMMILYEN! - lakást adni a kölkének.
2013. ápr. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
51%
Tökre meg tudom érteni. Én a múltkor kaptam Budán egy kúriát, valóban megalázó lenne egy kis lakás. Szerintem beszélj róla a szüleiddel, biztos megértenek.
2013. ápr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
53%
<trollmode>Te figyi, kérdező... van egy ötletem. Nem mondhatom el, mert... szóval izé, érted. Nézd meg a Battle Royale-t, és tudni fogod, mit tegyél.</trollmode>
2013. ápr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
86%
De a tiéd! Kicsi is, putris is, de saját. Nagyon szépen fel lehet újítani apránként.
2013. ápr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
86%
Léci ne sajnáld magad, szerintem tök mázlista vagy, hogy van saját lakásod!
2013. ápr. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
82%

Remélem, rohadtul kamu ez a kérdés. -.-

Basszus, más családok, érted, CSALÁDOK, tehát nem csak 1 ember, hanem 2-3-4-5 ember nyomorog egy panel lakásban, és összeteszik a két kezüket, hogy legalább egy "csóró" panel lakásuk van, ami hiába pici, koszos, sötét, stb., de legalább az övék. Örülj neki, hogy a szüleid vettek neked lakást és volt mivel elindítaniuk az életben. Az ilyen dolgok értékek, amiknek örülni kell, nem panaszkodni meg irigykedni a testvéredre.

2013. ápr. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
94%
Ha örökségből lett véve, akkor talán erre futotta, egy új lakás lehet a duplájába kerül. Egyszerű, add ki, pótold a hiányzó összeget és bérelj jobbat.
2013. ápr. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
72%

Ha ennyire nem jó neked, add nekem, jöhetsz a 40nm-es albérletemben, ahol most lakom kettesben a gyerekkel.

Tudod, én nem kaptam lakást senkitől....!!!!!

2013. ápr. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
77%

Lehet a szüleid sem dolgoztak meg ezért az örökségért, de a nagyszüleid évekig kőkeményen megdolgoztak a vagyonukért. Ilyen felfogással nemhogy lakást, de még egy kutyaólat se vennék Neked.

Tudod mi egy nagyon szép házban lakunk (még pár napig), csak az a bibi hogy béreljük. Bizony a mai világban egyre nagyobb terhet jelent kifizetni a bérleti díjat, az utóbbi hónapokban már gyomorgörcsünk volt a határidő előtt. Kaptunk a szülőktől egy lepukkant panelt.

És mi vagyunk a világ legboldogabb emberei!!!:)

2013. ápr. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
83%
Neked ez jár? Tudod mi jár neked? A szád, más nem. Bátyád azért kapott nagyobbat, mert az ő fejébe ész is szorult, és nem hisztizik. Dolgozz és vegyél olyat ami neked tetszik.
2013. ápr. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!