Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám egy emberellenes szemétne...

Apám egy emberellenes szemétnek dolgozik! Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Nemrég bántani akarta a barátaimat, odamentem megállítani. Akkor tudtam meg, hogy ez az ember az apám. Nagyon kikészültem, végül a barátaim húztak ki a bajból. Nekem kell megállítanom abban amire készül, más nem teheti. De én sem tudok mitévő legyek. Ha megpróbálnám megállítani, még talán meg is ölne. Ha ez még nem lenne elég, azt várja hogy szegüljek mellé. Nem hiszem el hogy ilyen gonosz ember az apám, kellett hogy maradjon benne egy kis jó.

Szerintetek mit tegyek? :S



2013. ápr. 7. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Mi van?
2013. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

ez a kérdés egy nagyon giccses és agyonírt kitalált történetnek fele meg.

Ha igaz lenne amit írsz akkor nem az lenne a dolgot hogy fogod magad és feljelented, hogy az apád éppen mire készül??? szóval esti mesének elég pocsék..

2013. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Még nem uralod megfelelően az erőt, ifjú Skywalker, nem szabad siettetned a dolgokat!
2013. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is a Csillagok háborúja ugrott be.... :D :D
2013. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Köszi, igazán jól szórakoztam :D
2013. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
a felírt gyógyszert ki kel váltani és szedni ahogyan az orvos felírta és akkor nem lesznek vízióid
2013. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!