Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy igazi szemétnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy igazi szemétnek tart. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

A barátnőm folyton szemétnek nevez, szerintem ok nélkül, ráadásul ezt mindenkinek hangoztatja is lépten-nyomon, közben azt mondja nekem, hogy szeret. Elég furán mutatja ki a szeretetét, nem gondoljátok?

Mit csináljak, hogy ez megváltozzon?

(21/F - 21/L)



2013. márc. 15. 00:27
1 2
 1/13 fospuska ***** válasza:
100%
kocc. ha ez a szerete, mi lesz,ha megutál...?
2013. márc. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 fospuska ***** válasza:
+t
2013. márc. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Azon gondolkodtál, már hogy büdös vagy mint a szar?
2013. márc. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem a már hanem a hogy elé kell a vessző
2013. márc. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
igen, elírtam. sajnos velem is előfordul, de én legalább nem vagyok poszméh.
2013. márc. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

lejárat téged.

ha nem vagy elég férfi,hogy lerendezz egy ilyen patkány viselkedésű nőt és elérd,hogy tiszteljen,akkor dobd ki a francba.

2013. márc. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

elég bunkó módon viselkedik, ilyet nem mond az ember, főleg ne mmásoknak

Te tudod mit akarsz csinálni, de nőből több van, sőt aki normális is N

2013. márc. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 I am God ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem szeretnéd összevérezni semmidet, úgyhogy a legjobb az lenne ha leszokna róla
2013. márc. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

hagydd ott a p*csába ha én szeretek egy férfit akkor azt kényztetem lesem minden kivánságát és ami a legfontosabb nem beszélek vele így mint veled a b.nöd meg kell adni egymásnak a tiszteletet hagyd ott nemérdemes velefoglalkozni hidd el talásztöle jobbat vagy sokkal jobbat!

20/L

2013. márc. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ájj gyerekek. Dehogy dobjad. Beszélj vele erről,kérdezd meg miért nevez téged szemétnek.és a legfontosabb ha igaza van akkor sürgősen változz meg, ha nincs igaza mond meg neki ő változzon meg mert lelépsz. Azért te sem tűrsz el mindent,meghát ez fordítva is igaz.
2013. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!