Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tart szemétnek az öcsém?

Miért tart szemétnek az öcsém?

Figyelt kérdés
A testvéremnek néha vannak olyan húzásai,beszólásai amiket nem tudok megállni szó nélkül...ezért legtöbbször figyelmeztetni szoktam.De ha mondjuk szól hogy segítsek a házijában akkor azonnal megyek..és ha ideges leszek akkor kicsit hangosabbanbeszélek,akkor anyáék mindig leszidnak hogy legyek türelmes...amikor megkíván valami édességet és azt mondja szeretne belőle ,adok neki. de van amikor nem szeretnék adni neki,anyáék leszidnak hogy mért vagyok önző és élvezi hogy mindig én vagyok leszidva miatta...de amikor meg semmi nincs akkor meg jól elvagyunk... akkor meg folyton elkezdi mondogatni hogy szemét vagyok és csúnyán beszél velem.pedig én akkor is SZERETEM mert ő az öcsém és nem mindenkinek adatik meg hogy testvére legyen.de mikor mondom is neki akkor lehülyéz. meg azt mondja hogy ő utál .szóval nem tudok kiigazodni rajta. :(
2012. júl. 21. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen a testvéri szeretet! nyugi ő is imád téged.
2012. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem tart szemétnek, csak heccel, te meg hagyod magad.

Szeret!

2012. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Úgy van, ahogy az előttem szólók mondják, és ki fogja nőni. Nem kell a szívedre venni. Hány évesek vagytok?
2012. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van csak a bátyámal
2012. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert irigyel.


A szüleid pedig nagyon durván eltorzítják ezt a "testvéri szeretetet". Anyukádéknak nem szabad(na) beleszólni a tesvérek életébe, vitáiba. Az öcséd kihasználja, hogy kisebb, és elég aljasul, nem csoda, ha te ideges vagy.


Javaslom, hogy legközelebb anyujának és apukának tessék megmondnai, hogy bármiféle vita van közted és a testvéred között, azt hagyják szépen rátok. Kettőtökre.

2012. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,ő is szeret téged.Az öcsik ilyenek:)Tavaly állandóan azt mondta nekem,hogy nem szeret stb.Aztán kinőtte most meg már naponta mondja,hogy mennyire szeret.Hány évesek vagytok?

16/L öcsém 12.

2012. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os vagyok:

azt tényleg ne hagyd,hogy megalázzon,igenis szólj rá...anyudékkal meg ne foglalkozz,vagy mond meg nekik,hogy a kettőtök dolgába ne szóljanak bele.

2012. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!