Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy már nem...

Létezik olyan, hogy már nem szeretem a saját anyámat? Szemétnek érzem magam emiatt, de ugyanakkor egyszerűen nem tudok rá úgy nézni mint régen.

Figyelt kérdés

Kisebb koromban nagyon jó viszony volt közöttünk, de amint elkezdtem kicsit nőni és mást is szerettem volna azon kívül, hogy itthon ülök és játszok a sarokban, megromlott a viszonyunk.

Előbb csak azért, mert sűrűn jártam el itthonról SÉTÁLNI a barátnőimmel. Nem buliztunk, nem pasiztunk, csak sétáltunk és beszélgettünk. Aztán az nem tetszett neki, hogy barátom van és már meg azért nem ülök itthon állandóan.

Folyamatosan szekál, semmi nem jó neki, amit csinálok. Mindenben talál valami kivetnivalót. Aztán meg csodálkozik, ha nincs kedvem segíteni neki, mert ha segítek, akkor mindig csak azt kapom, hogy mit nem jól csinálok. Ha véletlenül egyszer jónak találja a munkámat, akkor meg az a baja, hogy miért csak ennyit csináltam, mikor még ott van ilyen meg olyan 20 féle más tennivaló. Egyszerűen semmit nem tudok úgy csinálni, hogy jó legyen neki.

Egy nap sem telik el békességben, ha itthon van csak veszekedés van. Egyszerűen nem bírom már elviselni. Beszélgetni sincs kedvem vele, mert olyankor is mindig talál valamit, amibe beleköthet.

Gondolkodom a költözésen. Egyébként is szeretnénk már összeköltözni a barátommal, ez csak még egy érv a költözés mellett. De attól tartok ez sem fog békésen lezajlani, mint ahogy semmi más sem.

Van más is ilyen helyzetben? Vagy csak én örlődöm? Van hasonló történetetek?

22L


2012. aug. 13. 10:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagy ,nyugodtan költözz el ,mindkettőtöknek jobb lesz,
2012. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%

Az elköltözés csak akkor jó megoldás, ha végképp el akarod szakítani a szálakat...

Ráérsz elköltözni, ha férjhez mész.


A problémákat megoldani jobb, mint elfutni előlük. Ne add fel!


Kérlek, próbálj vele őszintén, komolyan felnőtt módra beszélni, de ugyanakkor tisztelettel is. Egy gyermeket "elengedni" törvényszerű, de nem könnyű dolog. Még akkor is, ha 22 éves....

Esetleg egy más családtag segítségét, jelenlétét is kérheted, hogy a beszélgetést ne vigyék vakvágányra az érzelmek...

Drukkolok Neked és Anyukádnak!

2012. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
En 23 eves multam nem sokkal amikor elkoltoztem. Nekem faterommal volt enyhen rossz a viszonyom. Amugy sem egeszseges ha mar felnott gyerek otthon lakik szulokkel- persze ha nincs elkoltozesre lehetoseg, akkor kenyszer. De amint felnott lesz a gyerek, megjelennek az olyan igenyei, miszerint mar senki se parancsolgasson neki! Nekem mostmar semmi problemaM:)) heti egy szer hazanezek. Ha teheted, koltozz, mar nagy vagy:) 25/L
2012. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
Összeköltözni már elég nagy, de házasodni még kicsi??
2012. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hazasodni is lehetne, ha akar:) ciganyeknal mar fiatalabbon esketnek. De most nem az a lenyeg. Ez a kapcsolat csak akkor lesz ujra jo, ha mindenki megkapja amit akar. Az anyuka parancsolgatni fog, mig a jany otthon el, es az O kenyeret eszi. A lany nem akarja a parancsolgatast. Egyikre se lesz inger, ha elkoltozik:) csak igen, ilyen fiatalon megelni:/ en se tudnek ha nem lenne a baratom. Az alberletet kitudnam fizetni de masra nem maradna
2012. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
29%

Milyen érdekes, hogy 1 válaszolót kivéve mindenki azt tanácsolta, hogy menj otthonról. Fuss a problémák a konfliktusok elől. Ne akarj megoldani semmit, nem kell alkalmazkodnod senkihez, mert már 22 éves vagy.


Ilyen világban élünk kérem szépen! :(

2012. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%

És inkább költözzön össze a barátjával, mint megoldja a konfliktust az anyukájával?

Később is szükségük lesz egymásra...egymás szeretetére.


22 évesen lehet házasodni. Nem csak cigányoknak.

2012. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
6-os, örülök, hogy Te is írtál, így nem olyan egyoldalú...
2012. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A hazassag amugy hogy jott ide?? Te hoztad fel Nenike. Nem a problemak elol menekulest ajanlottam, hanem a megoldast:) erre mas megoldas nincs
2012. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Úgy jött ide, hogy a Kérdező össze akar költözni a barátjával.
2012. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!