Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet még boldog...

Szerintetek lehet még boldog a házasságom? Vagy adjam fel már?

Figyelt kérdés
Kéthetente jár haza a munkája miatt két és fél éve. A gyerek nyáron lesz három. Eddig sem láttuk sokat, de egy nagy veszekedés után közölte, hogy nem jön többet haza. Ennek három hete, elvileg jövő héten jönni fog. Vajon a gyerekhez, vagy hozzám is? Nem válaszolt az ilyen témájú sms-emre, egyébként is csak egyszer beszéltünk. Az eszem mást mond, mint a szívem. Vagy az csak a félelem?
2013. ápr. 6. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak mégjobban elkeseríteni, de szerintem talált mást..


Két és fél éve 2 hetente jár haza.. Teljesen mindegy, hogy mekkora a veszekedés, de ha még mindig szeretne téged, akkor nem mondott volna ilyet. Ráadásul a saját gyereke sem elég indok, hogy hazajöjjön.. Ez nem pusztán miattad van. Szerintem van egy 3. fél a képben.

2013. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
lehet. van egy nő, aki nyomul rá. de ő magyaro-n van, a férjem meg külföldön dolgozik, kamionos. állítólag nincs senkije, de valóban sokat hazudott már. és a szülinapomat is elfelejtette. de amikor itthon volt, mindig közeledett, csak én elutasító voltam. ésmost nem tudom, hogyan tovább.
2013. ápr. 6. 13:41
 3/10 anonim ***** válasza:
És te miért voltál elutasító?
2013. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mert iszonyúan félek a hazugságaitól. nem merek bízni benne. hogy ha nem vagyok / lettem volna elutasító, utána egy újabb hazugság még jobban fájt volna. pedig olyan buta hazugságok voltak! azt mondta, nincs jelentőségük, és szerintem sem volt. attól lett csak, hogy hazudni kellett róla. annak mindig oka van. szóval bizalomhiány a részemről.
2013. ápr. 6. 13:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor hogy akarod rendbehozni a házasságodat, ha te nem is bízol benne, ő meg nem akar hazamenni?

Egyikőtök sem akarja ezt igazán, akkor pedig veszett fejsze nyele..

Lépj tovább.

2013. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az eszem ezt mondja. de vajon mi sikít belül, hogy nem, nem ezt akarom, nem létezik, hogy semmivé lett minden, hogy a gyerekem apa nélkül fog felnőni? csak a félelem? azt a tanácsot kaptam, hogy döntsem el, mit akarok, és lépjek úgy. de fogalmam sincs mit akarok. tudom, hülyén hangzik, de miből tudjam, hogy a két ellentétes dolog közül melyiket akarom igazán, és hogy mi lenne a bölcsebb döntés? tudom, felnőtt ember... mégsem megy.
2013. ápr. 6. 14:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Add fel, és lesz olyan akivel boldog leszel. Ez a házasság már befejeződött.
2013. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen, az eszem ezt mondja. de annyira nem ezt akarom hallani! rémes.
2013. ápr. 6. 14:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Soha nem szabad feladni hiszen szeretted.Veszekedesek vannak vele jar.

Hazajon kerj tole bocsanatot akkor is ha o hibazott.

Szeressd es mond el neki nem akarod elveszteni.

Fozz neki valami finomat a kedvencet es bujj hozza.

Ne hogy a buszkeseged miatt vege legyen a hazassagnak.

Uzenj neki hogy hianyik es varod.

Egyszeru megbocsajtas szeretet osszebujas ennyi es megmentheted a dolgot.

2013. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

írtam neki, hogy várjuk haza, de nem felelt. még. talán fog.

szerdán üzent annyit, hogy jövő héten érkezik. olyan bizonytalan vagyok. rengeteget hibáztam,ahogy ő is.

talán a szívemre kell hallgatnom. megőrülök magamtól!

2013. ápr. 6. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!