Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik egy...

Szerintetek létezik egy életen át tartó szerelem és boldog házasság?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt a férjemmel. Közös gyermekünk is van. Mégis úgy érzem, nem vagyok boldog... Nagyon szerelmesek voltunk, most mégis úgy érzem valahol, valamikor elveszett ez az érzés.

Aki járt hasonló cipőben, javult vagy rosszabb lett a helyzet az idő elteltével?


2013. márc. 21. 17:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,létezik.Csak nem mindenkinek jön össze.
2013. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hullámzik. Van, hogy hetekig, hónapokig nagyon jól vagyunk, imádjuk egymást aztán van, hogy ez lecsendesedik, de még mindig boldogok vagyunk egymás mellett aztán van olyan, hogy épp csak elvagyunk. De eddig mindig sikerült megújulni, megújítani a kapcsolatot. Újra megtaláljuk egymásban a szépet,a jót, a szeretőt... Ha szereted a párod bizakodj, hogy majd lesz jobb is. Mindig van valami amit várhat az ember, a tavaszt a kirándulást, egy-egy sétát, egy randit még így 10 év után is! 11 éve vagyunk sülve-főve együtt nálunk működik!
2013. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Volt ilyen a családomban, sajnos a férj már meghalt, 35 évig éltek boldog szerelemben. Ha nagynéném beszél róla, a mai napig úgy hívja, hogy "Drága szép szerelmem". Olyan is van, hogy hullámvölgyek vannak, de sikerül megoldani. Próbáljátok megbeszélni, programokat szervezni közösen.
2013. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem sok olyan van,hogy örök szerelem....az állandó "lángolás" keveseknek adatik meg,de a boldog házasság igen.

Tudtok kettesben szórakozni menni,beszélgetni stb? Nálunk ez hiányzott egy időben,azért gondoltam akkor,hogy valami nem kerek,az érzésekkel nem volt gond,csak a körülményekkel.

De én akartam is,hogy jobb legyen és mindig elmondtam,(mondtuk) egymásnak ha valamit nem éreztünk teljesnek.Most nagyon tudunk egymásért rajongani,kamasz gyerekeink cikiznek is bennünket emiatt.Ebben az évben leszünk 20-éves házasok.

2013. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%

sztem nem létezik.

Én 17 éve vagyok a férjemmel, és ugyanezt érzem. Vannak boldog pillanataim, és mióta gyerekünk van, még nehezebb lett ez a hyelzet, mert a kislányunk egy tündér, de semmi idő nem jut magunkra.


nekünk kb. 10 év körül volt már egy ilyen mélypontunk, de sikerült kilábalnunk, még párterápiára is jártunk, mer a férjem partner az ilyesmiben..


Mosta megint már vagy 2 éve érzem, hogy olyanok vagyunk, mint 2 idegen, pedig mindig azt mondtam, hogy az én gyerekem boldog családban nő fel majd...:-((

De igyekszünk, beszéltünk már erről, és megpróbálunk több időt szakítani magunkra a mindennapi robot mellett.


Ti is beszélgessetek erről, ha Te így érzed, akkor biztos a férjed is érzi...írd össze mire vágysz, mi az ami hiányzik, találjatok ki vmi hobbit, amit együtt tudtok csinálni, és mindketten élvezitek...csináljatok vmi szokatlant..

Ezen melózni kell..ha hagyod, akkor rosszabb lesz, és egy pont után már sztem vsszafordíthatatlan

2013. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, csak akarni kell! Odafigyelni egymásra, megbeszélni a gondjainkat, nem csak a gyerekkel kell lenni állandóan, hanem már pici korában is elmenni néha kettesben. A kezdeti rózsaszín köd elmúlik, de a szeretet megmarad. A boldogság különben is egy meghatározhatatlan dolog.

30 éves házasok vagyunk.

2013. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Igen, pl. a szüleimé.


Szerintem az egyik összetevője a jó házasságnak az, hogy nagyon alaposan kiismerd magad, és a másik embert is, hogy ne bukkanjon fel pl. a "máséban a szálkát" szindróma.

2013. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem! Minden szerelem elmúlik egyszer!
2013. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Igen, ha hamar meghalnak. :)

Viccen kívül: Miért ne létezne?

2013. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ja, látom már.

"javult vagy rosszabb lett a helyzet az idő elteltével?"


Hogyan működsz, milyen lelki alkat vagy? Szerelembe esel, vagy szerelembe emelkedel?

2013. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!