Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell álszenteskedni?

Miért kell álszenteskedni?

Figyelt kérdés
Anyósom nem szeretett első perctől,mivel normális családból származom, diplomákat szereztem és a fiát is erre bíztattam, ellenben ők isznak és csak ő dolgozik, apósom nem. A gyerekeikkel nem igazán foglalkoztak, inkább a nagyszülők nevelték őket. Összeházasodtunk, van egy 2 éves lányunk. Anyósompróbált befojásolni minket, sikertelenül, a férjemnek elmondtam, hogy nekem nincs ellenemre ha elmondja a véleményét, de ne várja, hogy minden úgy legyen ahogy ők diktálják. Minden héten a férjem meglátogatta őket, általában én is, de kizárólag a férjem miatt mentem, nem miattuk. Ha gondban voltunk segítettük őket. Ellenben ők minket soha, egy telefont nem adnak, hogy mi van a gyerekkel, hogy van. Engem főleg ez bánt,mert az ő unokájuk és semmibe veszik. Hetente egyszer megyünk oda, hétvégén, visszük a gyeeket, akkor úgy viselkedik, mintha imádná, pláne ha másvalaki is ott van, akkor villog vele, amúgy meg le se szarja, tehát csak akkor szereti, ha mi visszük. Hívtam őket én is és a férjem is, sikertelenül. Nem értem, minek kell majmolni, ha semmi áldozatra nem vagyok hajlandó, áldozatnak nevezem azt, hogy megálljon a kocsival hazafelé, mivel előttünkmegy el és bejöjjön megpuszilni a gyereket. Mondtam, ha szeretné elvinni a kislányt, nyugodtan, jó gyerek, semmi dolga vele, de nem, soha! Semmi másra szükségünk nincs, semmilyen támogatásra, ajándékra, a lényeg a törődésen van!
2013. ápr. 4. 11:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fogadd el őt olyannak,amilyen.Ne bántson,hogy neki nem érték a diploma,nem is ezt kéne értékelnie benned,hanem azt aki vagy.Ha nem kedvel sem baj,van ilyen.Ha nincs kedved ne menj,mer ez is álszent dolog.A férjednek ő az anyja,szeresse nyugodtan a mamát.Amikor az anyós villog ,meg úgy viselkedik mintha,lehet pont neked,az elvárásaidnak akar megfelelni.Simán lehet,hogy terhes neki hetente az unoka,ettől még szeretheti.Ha az unoka sem megy lelkesen simán lehetne csökkenteni a látogatások számát,vagy menjen csak az apuka a csemetével.Szóval senkinek nem kellene megfelelni és senkit sem kellene megfeleltetni olyan elvárásoknak ami nem passzol hozzá.
2013. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

De miért kell b*szogatni a kérdezőt az elütései miatt?

A magyar emberek 60%-a egy írástudatlan senkiházi. Ja és az ilyen nyelvtannácik is beleesnek ám. (Mert túl primitív, nem fogja fel, hogy ezek csak elütések, illetve amikro valaki egyáltlaán nem használ ékezetet, képes minden ékezetes betűt tartalmazó szót hibásként venni. Gondolkodni kell. Az ilyen emberek életképtelenek.)

Bocsi az offért!

2013. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!