Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el hogy a...

Hogyan érhetném el hogy a feleségem jobban nyisson felém?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, nem régen házasodtunk össze.

Sosem volt az a nagy lelkizős, már a kapcsolatunk elején kijelentette hogy a múltjáról pl egyáltalán nem akar beszélni. Azt gondoltam hogy ez csak a kezdeti bizalmatlanságnak tudható be, de azóta sem enyhült.


Nem túlzok, de fogalmam sincs hogy mi történt élete első 20 évében, azaz addig, amíg nem találkoztunk. Telefonos beszélgetések elcsípett mondataiból összerakosgattam ezt-azt, de szinte semmit nem tudok róla. A szüleivel nincs jó viszony, évente max 2-3 alkalommal beszélnek, de nem tudom miért - azt mondta nem akar erről beszélni. Az előttem lévő barátjával 3 évig volt együtt, de nem tudom miért lett vége, hogyan lett vége, csak egy barátnőjével folytatott beszélgetéséből hallottam ezt-azt, valami buliról, kórházról, cserbenhagyásról, elutazásról stb.

Ezenkívül a barátján kívül azt sem tudom volt-e valakije, ha igen hányan voltak, meddig tartott stb.


Nem tudom mit csinált fiatal korában, mik voltak a tervei, hol tanult, mit tanult stb.


Értem én hogy (állítása szerint) teljesen le szeretné zárni a múltat, rossz emlékei vannak és nem akar róla senkinek sem beszélni, csak zavar a dolog.

Nem is túl érzelmes, azt hogy "szeretlek" nagyon ritkán mondja, persze érezteti minden nap, de néha igényelném a konkrét szót is.


Vannak fura dolgai, pl nem szereti ha megdicséri bárki is, legyen szó akár arról hogy jól néz ki, akár arról hogy jól teljesített egy feladatot, finom vacsorát főzött, szuper programot hozott össze, akármi..


Fényképei egyáltalán nincsenek a korábbi életéről, semmilyen videó felvétel vagy nyom vagy ilyesmi. A régi barátai közül kettőt ismerek.


Kicsit rossz ez így, mert megérteném és tiszteletben tartanám teljes mértékben az akaratát ha elmondaná hogy mi történt és hogy mi hagyott benne ennyire mély nyomot.


Szerintetek hogyan nyithatnék ez ügyben? Kértem már rengetegszer, de mindig sírás lett belőle és megkért hogy hadd ne kelljen róla beszélni..


Vagy én reagálom túl? Ti mennyit tudtok a társatokról / mennyit osztotok meg a párotokkal a múltatokkal kapcsolatban?


2013. ápr. 2. 21:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az a baj kérdező, hogy sok ember teljes önéletrajzot kér a párjától, mert joga van tudni. Aztán csodálkoznak, ha a történet végeztével pontot tesznek az illetőre is.


Inkább foglalkozzatok a jelennel és a jövővel. Majd lehet egyszer elmnodja neked. Várd ki!

2013. ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Oké, hogy nem akar a múltjáról beszélni, de hogy mit és hol tanult az miért titok?
2013. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!