Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan mondtátok el hogy?

Ti hogyan mondtátok el hogy?

Figyelt kérdés
Ti hogyan mondtátok el hogy szülők lesztek? "még csak" 17éves vagyok!én úgy gondolom hogy leültetem az ősöket a párommal,és elkezdjük szépen "finoman".segítsetek kérlek hogy ti hogy mondtátok el.!!
2013. ápr. 2. 20:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
18-as vagyok, a 17/20-asnak. Félreértesz. Nem az abortusszal van gondom, mert esetedben sajnos ez volt a kisebbik rossz. Ilyen előfordul. DE ilyet hogy tud valaki leírni? Épeszű, ép lelkű ember? Így is gondolod tényleg? Hogy mennyire gyűlölted azt a "sejtcsomót"? Gondolkozzál már egy kicsit légy szíves. Bár a hozzászólásaidból inkább azt érzem, hogy önigazolást keresel, magyarázkodsz, és csak így tudod elrendezni magadban ezt a kérdést, teljes tagadással. Írtad, hogy gyereket terveztek X idő múlva. Mit mondasz majd neki amúgy? Volt ám egy tesód sejtcsomó képében de kurv@ra utáltad?! De őt meg nagyon szereted? Ez tényleg csak nekem furcsa? Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de teljesen elképedtem.
2013. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Igen..nekem is ez egy kicsit durva ez a bizonyos kijelentése..de megtudom őt is érteni egy részről hogy elvetette a bebit.:(de ha valamit elakarunk érni azt elfogjuk érni,csak hinni kell benne.;)(én így gondolom).:)
2013. ápr. 4. 14:44
 23/27 anonim ***** válasza:

Mit össze tudtok egy hülye kifejezésen vekengeni.


Nyilván nem volt oda azért a "sejtcsomóért", de attól még az egy sejtcsomó, ergo azt mondta ami volt. A gyereknek meg nem magyarázod, hogy volt egy sejtcsomó testvére, mert úgysem érti kezdetben, meg minek is mondanád úgy hirtelen, hogy szevasz gyerekem, volt ám 17 évesen abortuszom mert utáltam azt a sejtcsomót.

17 évesen valaki a testvérét is utálja, meg az anyját, meg az egész világot, és ezzel egyidejűleg nem feltétlen érzi bele magát az anyaság szent filozófiájába, később mégsem köti föl magát, mikor rájön, hogy mégsem olyan sz@r ez az élet. Ő legalább felvállalja amit érzett valójában. Nem szégyen ez. Nem azt mondta, hogy ez a követendő példa.

2013. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
5 hetesen, mikor az abortuszom volt, az még nem egy gyerek volt, hanem egy sejtcsomó. Utána lehet nézni, hogy mekkora egy 5 hetes embrió. Én legkorábban 13 hetesen neveznék babának egy magzatot, mert addig nagy a lehetősége egy spontán vetélésnek is. 5 hetesen, ha elvetélek, észre se vettem volna, max. azt, hogy vérzek. Nem láttam volna, hogy mikor jön ki belőlem a "gyerek" - ezért nem tudtam rá többként tekinteni, mint egy sejtcsomóra, ami megnehezített pár hetet az életemben. És nem tudom, hogy miért kéne mondjuk 15-20 év múlva a gyerekemnek beszámolnom arról, hogy egyszer már voltam terhes. Nem neki volt testvére, aki meghalt, hanem egyszerűen terhes voltam. Szerintem semmi köze nem lesz hozzá. Nyilván ha rákérdezne egyszer, vagy érdekelné a véleményem az abortuszról, elmondanám. De nem fogom leültetni a gyerekemet, hogy na figyu, ez meg ez van. És nem keresek önigazolást, mert jelenleg életem egyik legboldogabb és legfelhőtlenebb időszakát élem. Ez egy gyerekkel nem így lenne. És így van, az utolsó mondja jól. Egy percig sem állítom, hogy ez a helyes megoldás, a helyes hozzáállás, a követendő példa. Egyszerűen csak ez az, amit én tettem, amit jónak láttam és látok a mai napig, és amit egy percig sem bánok. És ezt nem szégyellem leírni, kimondani.
2013. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
47%
Ne haragudj, de tökmindegy mit mondasz, mert ez a sejtcsomó, akit annyira utáltál, a te, és életed szerelmének az együttlétéből jött létre. Hogy szeretheted majd őszintén a következőt? A tesó dologra meg nyilván nem úgy gondoltam, hogy 3 évesen leülteted, és elmondod neki. De akkor is az ő tesója volt, és mint írtad utáltad. Az én értékítéletem alapján te kurv@ gáz vagy, és mégegyszer; NEM az abortusz miatt, hanem a fellengzős kijelentéseid miatt. De állapodjunk meg abban, hogy csak félrebeszéltél. Részemről lezártnak tekintem az ügyet. Sziasztok.
2013. ápr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
59%
Egyetértek az utolsó válaszolóval,nem az abortusz miatt gáz a helyzet,bár én nem támogatom,hanem azért,mert te gyűlölted a kis sejtcsomót meg úgy gondoltad tönkreteszi az életed,Azért elfelejtetted,hogy nem Ő kérte hogy legyen te szexeltél,nem elég érett a gondolkodásod,maradjunk annyiban önigazolást keresel.
2013. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Akkor maradjunk... :) Ettől még a saját érzéseim, véleményem nem fog változni. Amúgy a szüleimen, a páromon és a párom szülein kívül senki nem tud erről, így az is lehet, hogy mindkettőtöket ismerem, akár a családtagjaim is lehettek, de ez sosem fog kiderülni. Bár remélem, nincsenek ilyen ismerőseim, mint ti, próbálom őket megválogatni.
2013. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!