Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan mondtátok el hogy?

Ti hogyan mondtátok el hogy?

Figyelt kérdés
Ti hogyan mondtátok el hogy szülők lesztek? "még csak" 17éves vagyok!én úgy gondolom hogy leültetem az ősöket a párommal,és elkezdjük szépen "finoman".segítsetek kérlek hogy ti hogy mondtátok el.!!
2013. ápr. 2. 20:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen??? sehogy bakker, nálam ilyen nem fordult elő, hál istennek. Amúgy sok sikert, ki fognak akadni.
2013. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Hűha...Ebben a helyzetben nem tudok biztató választ/tanácsot adni. Én tőled 7 évvel voltam idősebb mikor kopogtatott a gólya.Nem lesz egyszerű ...és hát szerintem ne számitsatok kitörő lelkesedésre.
2013. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Csak oszinten, es tervekkel, semmikeppen ugy, hogy " majd csak lesz valahogy"


Raadasul minel hamarabb. Lsz kiakadas, keszuljetek fel, de ezt sajnos vegig kell hallgatni.


Nem lehet finoman elovezetni, mert nincs az a tema amivel ennyi idosen lehetne.

Szerintem ha leultetitek oket kb mar sejteni fogjak, hogy komoly a tema...


Egy kalappal

2013. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Édesanyám 16éves volt..anyuval egyszer leültem beszélgetni a szülővé válásról,azt mondta hogy nem szeretne még nagyi lenni,de természetesen mellettünk állna..egyébként az anyagiak nem jelentenek gondot,mert páromnak bejelentett munkahelye van,én meg folytatnám a sulit csak magántanulóként.
2013. ápr. 2. 21:05
 5/27 anonim ***** válasza:
61%

o.O 17 évesen?

Jóisten... Szerintem ülj le és mondd le nekik. Aztán ha kezet emel rád édesapád és édesanyád EGY szavad ne legyen

2013. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

1.nem ütne meg egyikőjük sem.

2.ha megüt azzal mit ér el?semmit!!vagy akkor nem leszek terhes vagy mi?köszi az eddigi válaszokat.

2013. ápr. 2. 21:12
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

Anya-Apa! Üljetek le, mert szeretnék mondani valamit.


Én és Józsi szerelmesek vagyunk. Tudom apa, neked nem tetszik, és szerinted fiatal vagyok a szerelemhez, de akkor is így érezzük.

Szóval szerelmesek vagyunk és úgy döntöttünk Józsival hogy megtartjuk a babát! APA! Ne kiabálj!! Anyut felvered az ájulásából.. Anya! Hozzak egy pohár vizet??? Nem kell?? Nos, nem kell leqrváznod sem, csak hallgassatok meg!! Apa, nem kell fojtogatnod Józsit. Ha kinyírod akkor is megszülőm a babát! ANYA!! TEDD EL AZONNAL A HÚSKLOPFOLÓT! NE ÜSD VELE JÓZSI FEJÉT!

Végre ültök, és csendben vagytok.. akkor folytatom. Megszülőm a babát, mert Józsival akarjuk. Fel tudjuk nevelni. Nem a nyakatokra akarom szülni. Józsi dolgozik. Én is dolgozni fogok.. NEM APA! Nem megyek egyetemre. Minek.. Elmegyek egy gyárba dolgozni, és majd a gyerek mellett elvégzek valami szakmát.. Józsi erre is megkeresi a pénzt.. Tudom, ti nem fogjátok felnevelni a gyereket, mert már felneveltetek engem..NE! ANYA! Ne hibáztasd magad! Nem rontottál el semmit, nem a te hibád hogy így gondolkodom.. De szeretjük egymást.. JAJ! APA!! Azért mert te nem hiszel az örök szerelemben, és azt hiszed Józsi le fog lépni mert elege lesz a csecsemőből JÓZSI!! ÜLJ VISSZA.. NEHOGY LELÉPJ NEKEM!!!

Szóval csak annyit akartam mondani, hogy amikor megszületik a baba, én elköltözöm az új otthonunkban, és édes hármasban fogunk élni ezentúl.. Igen, apa! Józsi megígérte hogy eltart minket..



Szóval nagyjából így el is mondhatod nekik..

sok sikert..

(egyébként ha arra felnőttnek érzed magad hogy egy gyereket megtarts akkor miért nem érzed felnőttnek magad hogy elmond a szüleidnek??? ez csak egy kérdés..)

2013. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
33 évesen nagymama lesz. nagy öröm. nagyon nagy. :D bakker, én tombolnék.
2013. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
"az anyagiak nem jelentenek gondot,mert páromnak bejelentett munkahelye van" Na, ez aztán nem garancia semmire. Ettől még akár éhen is halhattok.
2013. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
63%
én 16 évesen lettem terhes.úgy mondtam el hogy a kórházból megkaptam az ulrtahangos papírt,nem mondtam semmit.onnantól kezdve ő már vágta miújság
2013. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!