Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha mindig...

Mit csináljak ha mindig fáradt? Sétálni nem megyünk, a beszélgetés is elég ritka.

Figyelt kérdés
Egyre jobban zavar, hogy a párom soha nem hajlandó sehova menni. Ez így megy május óta. Előtte azért néha eljártunk tópartra sétálni, beszélgettünk, dvd-ztünk. Most hazajön a munkából (nem fizikai munkát végez), vacsorázik, fürdik és alszik. Hétvégén ha nem dolgozik (minden 2. hétvégéje szabad), akkor kocsit takarít, garázst pakol vagy mindig kitalál valamit, csak hogy ne kelljen közös programokat csinálni. Nyáron is 4 napig voltunk nyaralni, akkor se akart sehova elmenni sétálni. Vagy a strandon voltunk, vagy a "házban".
2009. szept. 19. 09:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ÉS mikor rákérdeztél, hogy miért van így, csak annyi a válasz, hogy fáradt? Egymás mellett éltek, nem egymással, valami nagyobb gond van! Áss mélyebbre!
2009. szept. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem élünk együtt, szüleinkkel lakunk mindketten, de együtt alszunk minden este. Munka után otthon fürdik, idejön, vacsizunk, és alvás.

Igen, mindig az a válasza: "Fáradt vagyok!"

Moziba nem voltunk még sohasem, vacsorázni is kb 4 hónapja. Nem várom el, hogy pénzt kölcsön rám, de akkor legalább sétálni menjünk néha-néha. :S

2009. szept. 19. 09:21
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne vedd túl negatívan , amit írok, de lehet hogy ez nem egy "igazi" kapcsolat? Jó, tudom , ez már a 21. század. , meg nagyok a határok...de mi az, hogy munka után ahaza megy fürdeni és utána hozzád vacsizni meg aludni? ez nekem olyan furcsám hangzik, ne haragudj. Mintha Te etetnéd meg altatnád, aztán ennyi. Te is külön vagy, meg ő is. Lehet ezt érzi. Egy párkapcsi ennél mélyebb is szokott lenni... A másik fele, pedig ha menni szeretnél valahova, állj a sarkadra és cselekedj! Pl. szerezz két jegyet valamelyik új filmre! :)

2009. szept. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mivel az összeköltés még korai lenne, ezért oldottuk meg így. Nincs a városunkban mozi. 2 hete vettem 2 színházjegyet, atz mondta ő fáradt, adjam el a jegyet. Utolsó pillanatban sikerült megszabadulnom a jegyektől, hogy ne legyen kidobott pénz az ára.
2009. szept. 19. 09:39
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor őszintén ?

Nekem az összes olyan pasim, aki nem igazán akart tőlem semmit csak "azt", az sose vitt sehova. Max. park, meg egy kis séta. Nagyon hamar ki tudtam belőlük ábrándulni, nekem is kell az a kis kettesben -nem az ágyban- eltöltött idő! amikor találkoztam egy olyan pasival, aki hajlandó volt elvinni olyan helyekre , amiket 2 perc alatt"találtam ki", akkor tudtam : ő kell nekem!! :))

2009. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Gondolom az a barátod nem volt 8 évvel idősebb :)
2009. szept. 19. 09:55
 7/19 A kérdező kommentje:
De nagyon köszönöm a válaszod, át fogom gondolni a dolgokat. :)
2009. szept. 19. 09:56
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nehogy már ez legyen számodra az ÉLET! Tessék keresni olyan férfit, aki megőrül érted. Már most fáradt és még nincsenek is gyerekei, igazából még nem vagytok túl egy igazi konfliktuson sem, amit meg kell együtt oldanotok...nagyon merész vagy, ha azt gondolod, hogy ez a férfi alkalmas férjnek, apának, barátnak..társnak. Ez a férfi egyenlő egy kis plüssállattal, akit melléd fektetsz éjjel az ágyban. Ébresztő!!! Lássad már meg a fától az erdőt te lány!!!
2009. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tényleg fáradt, Én volt, hogy úgy kimerítettem magam a munkahelyen, hogy otthon csak estem össze. Vagy két évig. Végül idegösszeomlást kaptam.Van olyan betegség is: "krónikus fáradtság" vagy lehet, hogy depressziós, az is járhat ezzel. Lehet, hogy csak súlyosan vérszegény.

Először faggasd ki a munkahelyi nehézségeiről! Ügyesen! Az idegfeszültség is kimeríthet valakit. Ha így van, inkább mondjon fel, minthogy rámenjen a kapcsolatotok.

Ha nem ott a bej, akkor el kell menni az orvoshoz, kivizsgálni, vérképet csinálni. Súlyos betegség is állhat a háttérben.

Ha az sem vezet eredményre, akkor ideggyógyászhoz kell fordulni. Talán depressziós, ami már két hét alatt javul gyógyszerre. Addig adj neki sok diót, csokit, marhahúst!

Ne hagyd cserben. Ha téged unna csak, akkor eljárna a barátaival. Beszélj az anyjával, testvérével, barátjával! Ők milyennek látják?

2009. szept. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak kiábrándítani, de szerintem a párodnak elege van már ebből a kapcsolatból. Legszívesebben kiszállna, de vagy nem akarja vagy nem tudja megtenni.

Hidd el tudom miről beszélek.

2009. szept. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!