Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi beszélgetés (ek) ről?

Figyelt kérdés

Férfi: most nem fogunk kefélni, mert az csak egy kefélés lenne, és különben sem tudnánk abbahagyni

Nő: Oké,oké de nagyon felizgultam...

Férfi: Nem baj, nem kell azonnal, majd eljön a pillanat


Férfi: Azt akarom, hogy az enyém legyél egyedül

Nő: Ezt hogy érted?

Férfi: Dobd ki az összes udvarlódat, én legyek az egyetlen!

Nő: Micsoda? Miről beszélsz?

Férfi: Semmi csak gondoltam biztos sok pasi vesz körül téged.

Férfi:(később): Miért forgattad fel az életemet, ne tegyél tönkre 10 évembe telt mire megalapoztam a szakmai és magánéletemet, és miattad nem fogom felborítani.


Férfi: Szép vagy, nagyon jó alakod van, okos is vagy, egyszer még nagy ember leszel?


2010. júl. 26. 21:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ez mit árul el a pasiról? mit akarhat? mennyire tipikus duma?
2010. júl. 26. 21:18
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férfi büszke,az a beszélgetés meg zavaros >.<
2010. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
azt jelenti, hogy egy fiatal csitri kikezdett egy 30körüli, jólszituált pasival. :D
2010. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem olyan taplónak tűnik.
2010. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem beszélgetések, hanem összeollózott zagyvalékok. (vígjátékból vetted, vagy szakdolgozatot írsz?)
2010. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Ilyen emberrel már én is találkoztam. Annyi személyisége van, mint nekem cipőm és zoknim összesen.

Önző, akaratos, hazug, nagyképű és tiszteletlen. Mindig azt az arcát veszi elő, amelyikből a legnagyobb nyeresége származik az adott szituációban. Azt adja elő, hogy ő mennyit tesz érted és te használod ki őt. Persze ennek a fordítottja az igaz.

Ha te vagy a férfi, akkor szégyeld magad.

Ha te vagy a nő, akkor menekülj.

2010. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Férfi:(később): Miért forgattad fel az életemet, ne tegyél tönkre 10 évembe telt mire megalapoztam a szakmai és magánéletemet, és miattad nem fogom felborítani."


ezzel elmondta, hogy csak a szeretője lehetsz

2010. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első rész gondolom az,amikor fűzött(dugni még nem akart,mertA:éppen nemibetegsége van B:nem volt ideje

A közepe durva.Egyértelmű,hogy azért említi az udvarlókat,mert ő se egy nőnél áll meg.

A később az egyértelmű:megkapta amit akart,aztán továbbálna

Az utolsó mondat a kegyes hazugság....

2010. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is egy hazudós pasi jut róla eszembe, mindent elmondtak róla az előző válaszolók
2010. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hú dejó fejek vagytok. imádlak titeket! majdnem belesétáltam a kelepcébe. 40 éves üzletember nem a pénze miatt tünt kedvesnek, hanem tetszett én 25 múltam. annyira jó, megnyugtattatok. Nagyon köszönöm mindenki 100%os.
2010. júl. 26. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!