Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tolerálnátok, ha a...

Mennyire tolerálnátok, ha a vőlegényetek állandóan a külsőtökkel lenne elfoglalva?

Figyelt kérdés

A szituációban alapvetően két összeillő ember van. Működőképes a kapcsolat (2 éve), rengeteg a közös program, beszélgetés, közös életszemlélet, közös hobbi, tehát építő jellegűnek mondanám.


Ugyanakkor a vőlegény nem titkolja, hogy néhány kiló (3 konkrétan) felesleg mellett már nem tetszik neki a párja ANNYIRA, emellett azt szeretné, ha máshogy - nőiesebben - öltözködne, magsssarkút és szoknyát hordana, máshogy vágná a haját, máshogy sminekljen, esetleg a jövőben megműttetné az amúgy alapvetően kicsike mellét (ez amúgy tényleg tervben van)...


Ebből már nagyon sok balhé volt. Én vagyok a nő. Úgy érzem, hogy nem engem szeret, és a legkevésbé sem feltétel nélkül. Állandóan megfelelési kényszerem van. Evészavarokkal küzdök, amik az elvárásai miatt súlyosbodnak.


Mindig is sportos voltam, soha nem jártam nőcis cuccokban, de most mindig ez a sláger. Azt mondja, hogy én is ezt akarom valójában csak nem merek úgy öltözni, és váltig állítja, hogy mápedig én élvezném a legjobban, ha csajosabb lennék. Az alakom megvan hozzá, ez tény.


Csakhogy egész életemben a sportcipő-szűk felső párosítást kedveltem, én olyan tipikus csinos-sportos lány vagyok. Kockás a hasam, imádom a küzdősportokat és motort akarok venni, értitek...


Nagyon szomorú vagyok, mert szeretem a párom, de úgy érzem neki nem igazán én vagyok a fontos, hanem a "csomagolás".


2013. márc. 28. 18:14
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt ilyen kapcsolatom...mikor összejöttünk, aggasztóan sovány voltam...sajnos sikerült nagyon lefogynom akkor, és egy múmia köszönt vissza bennem kb...aztán visszahiztam az eredeti kilóimra, igy is szuper alakom volt, sőt, jobb is, de ő közölte, hogy már nem tetszem neki, mert híztam (54 kilora...167 cmrrel...nálam mindig ez volt az ideális súly...sőt...még igy is látszottak a csontjam valamelyest:), kockás hasam volt...na ennyire voltam dagi:))...és ezt a barátaink előtt...elég megsemmisitő érzés volt...hiába probáltak a barátok mellém állni, ők se nagyon tudtak a döbbenettől mit mondani...aztán meg azon hisztizett, hogy miért öltözök ilyen feltünően, miért nem megyek szük poloba és tornacipőbe bulizni...mert én meg alapjáraton szeretem a feltünöbb cuccokat, hétköznap is alig veszek fel tornacipőt, nemhogy buliba...egyáltalán nem jött be a stílusom neki, ahogy öltözködöm, hogy jó formába vagyok...de nem izgatott..nem ettem miatta kevesebbet, mert meg voltam elégedve magammal...a stílusommal, mivel ez vagyok én, így érzem magam jól...tőle nem, másoktól ezer bókot kaptam...

azóta mással vagyok, akihez nyáron hozzá megyek, él-hal értem, imádja a külsőm, pedig most tényleg híztam magamhoz képest, nem is érzem annyira jól magam a börömbe, vissza akarom szerezni a régebbi kockás hasim...és mégis...bombanőt lát bennem, imádja a testem, az öltözködésem, max annyit közöl, hogy baromi szexi vagyok, verheti majd le a pasikat rólam...jó érzés jó nőnek érezni magam mellette!!!

24L

2013. márc. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

ja, és a mellem a büdös életbe nem müteném meg....más miatt pláne...pedig A-s melltartót hordok...nem nagy...de az enyém, hozzászoktam, megbékéltem vele..és nem volt még rá panasz...sikerül nem a melleimmel hódítani :)

24L

2013. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Párom is el van foglalva a külsőmel,de nem úgy mint tiéd...

Vékony voltam mindig,idei tél betett,lett pocakom,alig férek a nadrágjaimba.Ő mégis olyanokat mond,úgy néz és úgy simogat hogy olyankor szépségkirálynőnek is érzem magam (na persze nem lettem kövér,csak hasamra ment fel pár kiló).

sosem mondana ilyet mint a pasid,ott is hagynám.

3 kiló mint súlyfelesleg? 3 kiló egy hét alatt ugrál rólam fel le...

Nem tudom hány centi és hány kiló vagy,de 3 kiló még 150 centis 40 kilós nőn se feltűnő.

Mi lesz ha terhes leszel? Elhagy mert nő a hasad?

Vagy ha most elkezdessz a kedvéért tűsarkúban miniszoknyában járni full sminkkel,elhagy terhesség után,mert a gyerek mellől nincs időd tűsarkúban sminkelni?


Szerintem nektek nincs közös jövőtök.

2013. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nekem soha nem kéne ilyen pasi mint a tiéd... :( És azt tanácsolom, ne menj hozzá.......ha jót akarsz magadnak...ne....
2013. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

az evészavar és az építő kapcsolat nem fér össze számomra. a párom szeret most, szeretne 20 kilóval könnyebben, szeretni fog akkor is ha várandósan felszedek 10 kilót.

nem kell neki mellműtét, nem kell neki tipegős cipő, kiskosztüm, h szépnek lásson. amúgy én is inkább olyan sportosan elegáns vagyok, magassarkút sátoros ünnepek alkalmával húzok, extraelegáns ruhát szintén.


sztem az lenne a párodnak a legjobb fricska, ha vennél egy kirakati próbababát, hazavinnéd, és csak annyit mondanál, hogy bemutatom az új barátnődet, legyetek boldogok, én pedig elköltözök és keresek egy olyan párt, aki önmagamért szeret, és nem a testem az első neki.


élj úgy, ahogy neked jól esik, egy olyan férfi oldalán, aki szeret kívül-belül, és nem megváltoztatni akar, hanem elmegy veled motorozni, falat mászni, és a farmerodban és a lapos cipődnek is imád és dicsér. sok sikert hozzá! :)

2013. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom is ilyesmi, kritizálja a külsőm és az öltözködésem.

Ruha szempontjából megmondtam neki, hogy én olyat nem veszek fel. Kaptam tőle 10 centis magassarkút, azóta ott van a szekrényben, ő elvárná, hogy melóba is menjek abban. Persze, reggel 6-kor abban fogok egyensúlyozni a kutyasz@ros úton. 15 centis miniszoknyát pedig 10 éve se hordtam, 30 felé hord a fene.

A súlyommal annyiban igaza van, hogy 5 kilót híztam tavaly óta amit le szeretnék adni, csak a hozzáállása idegesít. Én a saját módszereimmel mozgok, de ő ezekre is beszól, hogy rosszul csinálom, ne ezt csináljam. Persze, én elhiszem, hogy a versenysportolóként úgy gondolja, hogy csak a hóban sprintelés és a 200 felülés hatásos, de én ezeket nem fogom csinálni, ex-szertornászként elvagyok a saját módszereimmel.

Na meg a kaja, kiröhög ha salátát eszem, etetne a csokijával, mert szerinte ha mozgok lemegy.

Ezekkel annyira fel tud idegesíteni, ő mindig csak azt mondja, hogy ezek építő jellegű kritikák, de nekem rosszul esik, hogy folyton "figyelmeztet", hogy dagi vagy.

Az exem meg épp fel akart hizlalni, ott meg az nem esett jól, hogy szerinte pálcika voltam.

2013. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mesélj egy picit a vőlegényed édesanyjáról. Nem rosszindulatból kérdezem. De lehet van összefüggés az anyukája stílusa és aközött, amilyennek téged szeretne. (Mert neki talán az az elsődleges belső női kép és azt akarja benned is látni)
2013. ápr. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!