Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tolerálnátok, ha a...

Mennyire tolerálnátok, ha a vőlegényetek állandóan a külsőtökkel lenne elfoglalva?

Figyelt kérdés

A szituációban alapvetően két összeillő ember van. Működőképes a kapcsolat (2 éve), rengeteg a közös program, beszélgetés, közös életszemlélet, közös hobbi, tehát építő jellegűnek mondanám.


Ugyanakkor a vőlegény nem titkolja, hogy néhány kiló (3 konkrétan) felesleg mellett már nem tetszik neki a párja ANNYIRA, emellett azt szeretné, ha máshogy - nőiesebben - öltözködne, magsssarkút és szoknyát hordana, máshogy vágná a haját, máshogy sminekljen, esetleg a jövőben megműttetné az amúgy alapvetően kicsike mellét (ez amúgy tényleg tervben van)...


Ebből már nagyon sok balhé volt. Én vagyok a nő. Úgy érzem, hogy nem engem szeret, és a legkevésbé sem feltétel nélkül. Állandóan megfelelési kényszerem van. Evészavarokkal küzdök, amik az elvárásai miatt súlyosbodnak.


Mindig is sportos voltam, soha nem jártam nőcis cuccokban, de most mindig ez a sláger. Azt mondja, hogy én is ezt akarom valójában csak nem merek úgy öltözni, és váltig állítja, hogy mápedig én élvezném a legjobban, ha csajosabb lennék. Az alakom megvan hozzá, ez tény.


Csakhogy egész életemben a sportcipő-szűk felső párosítást kedveltem, én olyan tipikus csinos-sportos lány vagyok. Kockás a hasam, imádom a küzdősportokat és motort akarok venni, értitek...


Nagyon szomorú vagyok, mert szeretem a párom, de úgy érzem neki nem igazán én vagyok a fontos, hanem a "csomagolás".


2013. márc. 28. 18:14
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha evészavarod van mellette, akkor az a kapcsolat nem építő jellegű, hanem kifejezetten romboló.
2013. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lett egy ilyen ember a vőlegényed egyáltalán?

Két összeillő ember, és működőképes kapcsolat?..szerinted ez az? mert szerintem egyáltalán nem annak tűnik!

Küld el, keressen magának egy olyan nőt, aki megfelel az elképzeléseinek, ne téged csesztessen. Te más vagy, és ha nem jó neki így az az ő baja legyen, ne a tiéd! Te majd találsz olyan embert, aki téged szeret, olyannak amilyen vagy, nem az elképzeléseit!

2013. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
33%
Már volt kérdésed. Ott érdekes nem miatta volt evészavarod, hanem csak szerinte te okozod magadnak, ami igaz is. Ideje lenne el menned orvoshoz. Az, hogy a kapcsolatotok meg szar, nem feltétlen függ össze az evészavarral.
2013. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem nevezném kapcsolatnak.Ez egy alá-fölé rendeltségi viszony,ahol a férfi akar uralkodni Rajtad,és diktálni Neked.Neki nem Te kellesz,hanem egy általa megfogalmazott eszménykép,aminek Te szerinte a nyomába se érsz.Ő úgy képzeli el,hogy van egy kirakati babája,amit mutogathat,és aki mindig az ő úri kedve szerint törekszik neki megfelelni.

Ne haragudj,de nem vagy normális,hogy egy ilyen emberrel tervezel esküvőt,közös jövőt.

2013. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
31%

Annyiban egyetértek a pároddal, hogy sajnos a csajok (nőknem óvatosan nevezném) kb 60%-a (több, mint a fele, ez a lényeg) annyira férfiasan öltözködik, hogy a hányinger kerülget. De én nem jövök össze ilyennel. Ergo eszembe se jut felszedni egy férfias nőt, aztán meg nyavajogni neki, hogy miért nem ölrötködik nőiesen.


A többi viszont probléma. 3 kiló súlyfelesleg? Ilyen nincs. 10 kiló súlyfelesleg van, még 8 kiló is, talán 6 kiló is, bár ez már magasság függő. De 3 kiló?

A melledet meg nem kéne megműtetni. Majd maximum szoptatás után (gyerekvállalás után).

2013. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
25: A férfis öltözködés és a tűsarkú-miniszoknya között is van átmenet és lehet nőiesen öltözködni: Nem hiszem, hogy az én vászon nadrág-lapos sarkú szandál-karcsúsított felső ruhámnál szexisebb az, aki úgy veszi fel a miniszoknyát, hogy felette kilóg a tangabugyi és kibuggyan a hája, a magassarkú cipőben meg csak szerencsétlenkedik.
2013. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan jól látod, sajnálom. A párodnak nem te vagy fontos, hanem a csomagolás. Ha terhes lennél, undorodna tőled, és rövid időn belül otthagyna. Ezt szeretnéd?

Komolyan mondom, az első ilyen mondata után úgy vágtam volna ki, mint macskát sz@rni...méghogy egy ilyen kirakatbábu miatt tenném tönkre magam..nane. Ez a pasas még egy ilyen kérdést sem érdemel meg...

2013. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
EGyébként nekem is kicsi a mellem, de amikor mondtam a férjemnek, hogy megműttetném, mert zavar azt mondta eszembe ne jusson, ő így fogad el, ahogy vagyok amellett, hogy természetesen maximálisan elvárja, hogy ápolt legyek, de hogy megtagadjam önmagam azt nem. És ez a szeretet. Ami nálatok fényévnyi távolságban sincs meg.
2013. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Az én vőlegényem is a külsőmmel van elfoglalva...csak éppen állandóan "gyönyörködik benne" meg mindennap elmondja mennyire tetszem neki (pedig a közelében sem járok annak a szép alaknak, amilyen a leírásod alapján a Tiéd)...szerintem két egymást szeretőembernél ez lenne a normális. Mi is több, mint 2 éve vagyunk együtt.


Engem ez a rész sokkolt: "Ebből már nagyon sok balhé volt. Én vagyok a nő. Úgy érzem, hogy nem engem szeret, és a legkevésbé sem feltétel nélkül. Állandóan megfelelési kényszerem van. Evészavarokkal küzdök, amik az elvárásai miatt súlyosbodnak."

Ha Te ezt így éled meg, és valószínű, hogy a szerelem miatt még enyhébben is látod a szitut, akkor még véletlenül sem kellene vele összeházasodni. Szerintem lassan építsd le magadról, mert különben ő fog gyorsan leépíteni Téged. Egy sikeres, csodás, testileg-lelkileg gyönyörű nőt! Mert az vagy. De hidd el, jobbat érdemelsz. Ha valaki nem fogad el, akkor haver sem legyen, nem ám az életed első és legfontosabb embere!!!

Én nagyon szorítok Neked, remélem jobban leszel és megtalálod az utad!


24N

2013. márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Egy evészavarral küzdő embernek lehet jó kapcsolata,kivéve abban az esetben,ha ez az evészavar pont a párja miatt van. Nem tudom elképzelni,h olyan nagyon összeilletek. Kb mindent felsoroltál magadon és semmi nem tetszik neki,egyáltalán h jöttetek össze,ha nem is tetszettél neki? M ezekből csak erre tudok következtetni. Sok ilyen nő szaladgál,amilyet ő szeretne,talán nem egy olyat kéne megváltoztatni,mint amilyen te vagy. Ha te igy érzed magad jól,nem is érdemes azzá válni,amit ő szeretne látni. De te tudod.
2013. márc. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!